2018 Ağustos  ayında Eskişehir’de “Yeri Yok” ismi ile aynı çatı altında buluştuk. Grubumuz 4 kişiden olmak üzere iki mühendislik  , bir mimarlık ve bir endüstriyel tasarım  bölümü okuyan üyelerden oluşmaktadır. Kendi imkanlarımız ile ciddi bir şekilde 4 adet single çalışması yayımladık. Şuan hedefimiz 10 şarkıdan oluşan güzel bir albüm yapmak ve bu albümü olabildiğince tanıtmak, sahne hayatına adım atmaktır. Kendi şarkılarımızı seslendirip tamamen hayatımıza müzikle devam etmek istiyoruz. Öğrenci olduğumuz ve okul programlarımız çok yoğun olduğu için albüm bütçesine destek ararken ve bu platformu bulduk. 


Kendi imkanlarımız ile stüdyoda kayıt alabiliyoruz ama mix master için fiyatlar çok yüksek olduğundan dolayı çalışmalarımıza devam edemiyoruz. Piyasada gerçekten yaşanmış sözlerin ve hissedilmiş müziklerin dolaşmasını istediğimiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Nesil olarak hayıflanan,iş olsun diye yazılan müziklerden sıkılmadık mı ? Alternatif Rock türünde başarılı bir grup olma yolunda adım adım ilerliyoruz ve bunun son bulmaması tek ümidimiz. Bizim gibi düşünen ve bize inanacak sizlerden destek bekliyoruz. 

Teşekkür ederiz.


Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • fonbulucu.com İlk Destek
    2 yıl önce
    100
    Destek
    100


TAKIM


Bahadır Şengül

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

Ankara Kalkınma Ajansı
0
gün kaldı
ZEYTİN AĞACINA SPONSOR OLDUM İncele

ZEYTİN AĞACINA SPONSOR OLDUM

Herkesin bir zeytin ağacı olmalı

DESTEK 1.090 HEDEF 5.000
Ankara Kalkınma Ajansı
45
gün kaldı
Bu bir Test Projesidir Destek Ol

Bu bir Test Projesidir

Projeni bir cümle ile anlatmak istersen nasıl ifade edersin? Test

DESTEK 2 HEDEF 10.000
Ankara Kalkınma Ajansı
163
gün kaldı
PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi Destek Ol

PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi

Biyoteknolojik ürünlerimiz ile bitki büyümesi teşviği, zararlı böceklerin kontrolü ve mantar hastalıklarının engellenmesi mümkündür.

DESTEK 220 HEDEF 10.000