Hayvan - Tarım - Bitki - Yaban Hayvanları' nı korumaya yönelik kutu oyunu tasarısı. Oluşturduğum dört farklı versiyonu olan +7 yaş ve üzeri insanların oynayabileceği oyunlar ile aileler kaliteli vakit geçirecekler

Yaban Hayvanları Oyunu Nedir?

Dünyada özellikle nesli tükenmekte olan hayvanlara bakış açısını değiştirmek üzere kurulu olan oyunda dünya üzerinde bulunan koruma merkezlerinden alınan vahşi hayvanları milli parkınıza yerleştirip gelen ziyaretçi ve turistlerden ücret alınarak daha çok hayvanı kurtarmayı amaçlayın bir platform.

Tarla Oyunu Nedir ?

Ülkemizde bitmek üzere olan tarımı canlandırıp, oyunda dahi olsa ekip biçip hasat etmeye yönelik bir oyun. Tahıl ürünleri sebzeler ekip yetiştirdiğin ürünleri satmaya dayalı oyun.

Orman Oyunu Nedir?

Orman oyununda kişilere başlangıçta verilen paralar ile ormanlık alan satın alınıp meyve ağaçları diktiriyorum. Gelen ziyaretçilere ve turistlere meyve satışı yapılmaktadır.

Çiftlik Oyunu Nedir?

Oyun alanında bulunan 20 çiftlik ve 4 dükkanı satın alıp çiftliklere hayvan yerleştiriyorsunuz .Hayvanların ürünlerini çiftliğe ve dükkana gelen kişilere satma üzerine kurulu bir oyun.

Oyunların Kuralları Nelerdir?

Oyunların kendi içerisinde kuralları mevcut olup tüm detaylarını anlattığım bir oyun broşürü tasarladım. Göndermiş olduğum oyunların hepsinin içinde bulunmaktadır.

Yapılan Yardımları Hangi Amaç Doğrultusunda Kullanacağım?

Tekli baskıda ödemiş olduğum oyun başı 100 lira maliyeti toplu basımda yaklaşık 50 liraya düşmüş olacağından toplu baskı için kullanacağım. Aynı zamanda siz değerli destekçilere oyunları ileterek popülerleşmesini sağlamayı hedefledim.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


TAKIM


Alican Güvenç

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

Ankara Kalkınma Ajansı
0
gün kaldı
ZEYTİN AĞACINA SPONSOR OLDUM İncele

ZEYTİN AĞACINA SPONSOR OLDUM

Herkesin bir zeytin ağacı olmalı

DESTEK 1.090 HEDEF 5.000
Ankara Kalkınma Ajansı
162
gün kaldı
PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi Destek Ol

PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi

Biyoteknolojik ürünlerimiz ile bitki büyümesi teşviği, zararlı böceklerin kontrolü ve mantar hastalıklarının engellenmesi mümkündür.

DESTEK 220 HEDEF 10.000
Ankara Kalkınma Ajansı
44
gün kaldı
Bu bir Test Projesidir Destek Ol

Bu bir Test Projesidir

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

DESTEK 2 HEDEF 10.000