Biz Kimiz? 

 • Merhabalar Ben Murat İlhan. Beykent Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünden tam burslu olarak 2014 yılında mezun oldum. Bugüne kadar kazandığım tecrübelerimi ve IT sektöründeki bilgilerimi kullanarak yeni nesil bir girişim olarak adlandırabileceğim Woofy'i ortağım Hakan Şenakın ile oluşturduk. Yazılımı üzerinde yoğun bir şekilde çalıştığımız ve artık kullanıcıya sunmaya hazır bir ürün haline getirdiğimiz Woofy ile girişimcilik serüvenimiz en yakın zamanda başlayacaktır.

Woofy Kimdir? 

 • Woofy, minik dostlarına oyun arkadaşı veya eş arayan kullanıcıların, arama sürecini kolaylaştıran ve onların sosyalleşmesini sağlayan mobil platformdur.

Woofy 'nin Amacı

 • Evcil hayvan sahiplerinin, minik dostları için bilinçli eş bulma aşamasında yaşadıkları zorlukların farkındayız. Bu sebepten dolayı Woofy ile kullanıcıların, eş bulma süreçlerini kolaylaştırmayı ve aynı zamanda sosyalleşmesini amaçlıyoruz.
 • Sürekli geliştirdğimiz yazılımsal altyapımız sayesinde Woofy platformuna eklenecek olan Veteriner Hekim ve Pet Shop modüllerimiz, evcil hayvan sahiplerinin minik dostları için tüm gereksinimlerini karşılayacaktır.

Hangi Aşamadayız?

 • Yaklaşık bir sene önce fikir aşamasındaki projemizi, potansiyel kullanıcılarımızdan ve evcil hayvan sahiplerinden almış olduğumuz olumlu geri dönüşler çerçevesinde ortağım Hakan Şenakın ile ürüne dönüştürmek için yola koyulduk.
 • Belirlediğimiz proje yapım aşamalarında veteriner hekimlerden yardım alarak uygulamamızı minik dostlarımız ve evcil hayvan sahipleri için tüm ihtiyaçlarını karşılayacak hâle getirdik.

 • Tasarımsal ve yazılımsal olarak prototip aşamasını tamamlayıp hazır duruma getirdiğimiz uygulamamız, pazarlama süreçlerine başlamak için finansal destek beklemektedir.

  Woofy Fonu Nasıl Değerlendirecek?  

  • Daha çok kullanıcıya ulaşmak için sosyal medya başta olmak üzere çeşitli mecralarda reklam faliyetlerinde,
  • Woofy'i, yurtiçi, yurtdışı veteriner hekim ve kliniklerine tanıtım faliyetlerinde,
  • Woofy'i, petshop ve pet otel tanıtım faliyetlerinde.


   Fotoğraf Galerisi

   Video Galeri

   • Berk Oz
    9 ay önce
    100
    Destek
    100


   TAKIM


   Murat İlhan
   Hakan Şenakın-23862

   YORUM YAP

   GÖNDER
    Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

   Ankara Kalkınma Ajansı
   0
   gün kaldı
   ZEYTİN AĞACINA SPONSOR OLDUM İncele

   ZEYTİN AĞACINA SPONSOR OLDUM

   Herkesin bir zeytin ağacı olmalı

   DESTEK 1.090 HEDEF 5.000
   Ankara Kalkınma Ajansı
   163
   gün kaldı
   PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi Destek Ol

   PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi

   Biyoteknolojik ürünlerimiz ile bitki büyümesi teşviği, zararlı böceklerin kontrolü ve mantar hastalıklarının engellenmesi mümkündür.

   DESTEK 220 HEDEF 10.000
   Ankara Kalkınma Ajansı
   45
   gün kaldı
   Bu bir Test Projesidir Destek Ol

   Bu bir Test Projesidir

   Projeni bir cümle ile anlatmak istersen nasıl ifade edersin? Test

   DESTEK 2 HEDEF 10.000