ÖNEMLİ:
BU BİR EntreCOM Girişimidir.

BU KAMPANYADA TOPLANAN DESTEKLER, HEDEF TUTARININ YARISINDAN FAZLA OLMASI DURUMUNDA KAMPANYA BAŞARILI SAYILIR ve TOPLANAN FON KAMPANYA SAHİBİNE AKTARILIR.


Hakkımızda

Merhabalar. Yaklaşık 15 Yıldır Kurumsal Çalışma Hayatı İçerisinde, Satış ve Pazarlama Ekiplerinde Görev Yapıyorum. Şu Anda Çok Uluslu Bir İlaç Şirketinde Marka Lideri Olarak Çalışıyorum. Ayrıca Edindiğim Tecrübeleri ve Bilgi Birikimimi Özel Bir Vakıf Üniversitesinde Ders Vererek Genç Arkadaşlarımla Paylaşıyorum. Aynı Zamanda Profesyonel Koç Olarak Startup Koçluğu ve Girişim Mentörlüğü Yapıyorum. Girişimciyim, Online Veteriner Hekim Danışmanlığı Hizmeti Verecek Vetnorm’un Kurucusuyum. Veteriner Hekimlerimiz, Yazılımcılarımız ile Birlikte İş Fikrimizi Hayata Geçirmeye Çalışıyoruz.

Vetnorm Nedir?

Vetnorm, Pandemi Döneminde Ortaya Çıkan Sorunlardan Evcil Hayvan Sahiplerinin Veteriner Hekimleriyle Yüz Yüze Görüşememesine Çözüm Bulma Fikriyle Ortaya Çıktı. Çevremizdeki Evcil Hayvan Sahiplerinin Sokağa Çıkma Yasakları, Pandemi Riski v.b. Nedenlerle Bu Dönem İçin Veteriner Hekimleriyle Klinikte Görüşememesi Yaşanan Sorunların Uzaktan Çözülmesini Zorunlu Hale Getirdi. Normal Zamanlar İçinde Yoğun Çalışma Temposu İçerisinde Evcil Hayvanımızı Veterinere Götürmek İçin İşten İzin Alma Sorunu, Evcil Hayvanın Veterinere Götürülmesi Sırasında Yaşanan Sorunlarında Mecbur Kalındığında Uzaktan Hizmet Alınarak Çözülebileceğini Düşünüyoruz. Özellikle Evcil Hayvan Sahiplerinin Petlerini Taşıma Aparatlarına Koymakta Ne Kadar Zorlandığını Hepimiz Biliyoruz. Bunun Yanında Veteriner Hekimden Randevu Almak ve Veteriner Kliniğinde Bekleme Sırasında Yaşanan Petler Arası Sorunlar ve Uyumsuzluklarda Uzaktan Hizmet Alınarak Çözüme Kavuşturulabilir. Vetnorm Sunacağı İnternet Sitesi ve Mobil Uygulama Vasıtasıyla Evcil Hayvan Sahiplerini Alanında Deneyimli ve Profesyonel Veteriner Hekimlerle Buluşturacak. Vetnorm Veteriner Hekimlerin Evcil Hayvan Sahiplerine Danışmanlık Hizmeti Vereceği Bir Platformdur. Vetnorm Acil Durumlar, Mecbur Kalınan Zamanlar ve İkinci Görüş Alma İhtiyacında Kolaylıkla Hizmet Alınabilecek Bir Uygulama Olacak. Vetnorm, Danışan Evcil Hayvan Sahiplerine İlaç ve Tedavi Önerilerinde Bulunmaz. Vetnorm, Danışmanlık ve Bilgi Alma Hizmeti Platformudur.

PHAH TeleVet - Peachtree Hills Animal Hospital

Nasıl Çalışır

Vetnorm'a İnternet Sitesi ve Mobil Uygulama Üzerinden Üye Olarak Hizmet Almaya Başlayablirsiniz. Evcil Hayvan Sahipleri Üye Olduktan Sonra, Evcil Hayvanları İçin Ayrılan Özel Bölümde Can Dostlarının Yaşı, Cinsiyeti, Fotoğrafı, Aşı Kartı, Geçirdikleri Ameliyatlar ve Kullandıkları İlaçlar Gibi Detaylı Bilgileri Girerek Pet Profilini Oluştururlar. Daha Sonra Özel Bir Veteriner Hekim Tercihleri Yoksa Sistemin Atadığı Veteriner Hekimle Görüşmeye Başlayabilirler. Evcil Hayvan Sahipleri Yaşadıkları Sorunlarda Veteriner Hekimlerine Soru Sorabilir, Mesaj Atabilir, Sorunun & Petin Fotoğrafını Paylaşabilir veya Video Görüşme Yoluyla Veteriner Hekimle Görüşebilirler. Vetnorm Olarak Evcil Hayvan Sahiplerine Sunacağımız Ekonomik ve Erişilebilir Fiyatlı Abonelik Seçenekleriyle Uzman Veteriner Hekimlerimiz Yaşanan Sorunlara Çözüm Üretebilecekler.

Remote veterinary consultation providers step up activity - VetNurse News - Vet Nurse - Vet Nurse

Hangi Aşamadayız?

Yaklaşık 4 Ay Öncesinde Çıktığımız Yolda İnternet Sayfamız ve Mobil Uygulamamız Geliştiriliyor. Entrecom Girişimcilik Programında Sahneye Çıkanlar Aşamasındayız. Yakın Zamanda Şirketleşerek Sizlere Hizmet Vereceğiz.

Neden Desteğinize İhtiyacımız Var?

Vetnorm Sadece Evcil Hayvan Sahiplerinin Hizmet Alacağı Bir Platform Olmayacak. Vetnorm'a Üye Olan ve Paket Satın Alan Her Evcil Hayvan Sahibi Adına Barınaklarda Sahip Bekleyen Dostlarımıza 1 Kilo Mama Bağışlayacağız. Kazandığımızı Barınaklarda ve Sokaktaki Hayvan Dostlarımızla Paylaşarak Sosyal Bir Yara Olan Sahipsiz ve Sokak Hayvanlarına Sahip Çıkacağız.

Dünya Sokak Hayvanları Gününde veterinerlerden öneri: 10 milyon can için vergi - Son Dakika Haberler

Bu Fonu Nasıl Kullanacağız?

Elde Edeceğimiz Fonu İnternet Sitemiz ve Mobil Uygulamamızın Geliştirilmesinde, Altyapı ve Yazılım Maliyetlerinde Kullanacağız. Ayrıca Projemizi Fonlayan Herkes İçin Sokak Hayvanlarına ve Barınaklardaki Dostlarımıza Mama Bağışlayacağız.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

 • fonbulucu Platformları
  1 yıl önce
  100
  Destek
  100
 • Beyza Erol
  1 yıl önce
  50
  Destek
  50
 • Gökhan Zahidullahoğlu
  1 yıl önce
  100
  Destek
  100


TAKIM


Sinan Canpolat

YORUM YAP

GÖNDER

Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin