"Üreticisinden Al" mobil uygulaması nedir?

Üreticiye alıcıyı aracısız bir şekilde buluşturan bir platformdur.

"Üreticisinden Al" mobil uygulamasının amacı nedir? 

  Tarladaki ürünün fiyatıyla marketteki ürünün fiyatları arasındaki farkı azaltıp mümkünse yok etmektir. Böylece fahiş fiyat artışlarını engelleyip halkımızın aile ekonomisine katkı sağlamaktır.

  "Üreticisinden Al" mobil uygulamasının çalışma prensibi nedir?

  Tarım bakanlığına kayıtlı olan çiftçi ve alıcı sisteme giriş yapar. Çiftçi ürettiği ürünün resmini, özelliklerini ve satmak istediği fiyatı sisteme yükler ve alıcıyı bekler. Satın almak isteyen alıcı bu sistemden almak istediği ürünün üreticisiyle konuşur ve alır. Tüm alışveriş kontrolü bizim tarafından gerçekleşecektir.

  "Üreticisinden Al" mobil uygulamasına destek sağlarsınız ne kazanırsınız?

  Bu uygulamanın hayata geçmesiyle birlikte fahiş fiyatlar ve fahiş fiyat artışları son bulacak ve böylece hem sizin hem de halkımızın aile ekonomisine katkı sağlamış olacaksınız. Kısacası bu fikir dolaylı yoldan size ve çevrenize yarar sağlayacaktır.

  "Üreticisinden Al" mobil uygulamasını fahiş fiyat artışlarını nasıl durduracak?

  Üretici ile alıcı arasındaki alışverişten en çok kazanan daime aracı dediğimiz üreticiyle alıcıyı buluşturan kişiler oluyor. İşte biz bu projemiz sayesinde üretici ile alıcıyı aracısız bir şekilde bir platformda buluşturacağız. Aracının kazandığı para ortadan kalkınca ürün fiyatlarında da düşüş yaşanacak böylece fahiş fiyat artışları son bulacaktır.

  Her yıl yapılan araştırmalara göre Tarladaki ürünün fiyatıyla marketteki ürünün fiyatları arasındaki fark oldukça fazladır. Bu araştırmaları projemizin galeri bölümünden de görebilirsiniz. Aradaki bu kazancında aracı dediğimiz kişiler tarafından alındığı ortadadır. Bizim amacımız bu aradaki kazancı yok edip fiyatları düşürüp halkımızın aile ekonomisine katkı sağlamaktır. Şu an bir fikir aşamasındayız. Ama sizlerden aldığımız destekler sayesinde fikrimizi hayata geçirebiliriz. Aslında bu fikre katkı sağlamanız sizin ve çocuklarınız geleceğine yatırım yapmaktır. O yüzden daha güzel bir gelecek için haydi destek sağlayalım.   Toplanan fon ne için kullanılacak? 

  Toplanan fonu projemizi hayata geçirmek için gerekli olan ihtiyaçları karşılamada kullanacağız. 

  "Yaptığınız küçük ya da büyük her destek bizim açımızdan çok kıymetlidir. O yüzden destekleriniz için şimdiden teşekkürler..."


  Fotoğraf Galerisi

  Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


  TAKIM


  Yiğit Can TORUÇ

  YORUM YAP

  GÖNDER

  Projenin Ödülleri

   Diğer Projeleri İnceleyebilirsin