Merhaba sizleri TAKAS360 ile tanıştırmak istiyorum.

Bir çoğumuz 2020 yılı başından itibaren yaşanan olağan dışı anormalliklerle, yeni normal diye tanımlanan başka bir yaşam tarzına geçiyoruz.Bu süreç bazılarımız için zorlu olsada bazıları için elbette daha kolay atlatılacak.Tamamem uyum göstermekle alakalı bu bence.Yeni normal Dünya da Türkiye'nin konumunun çok daha iyi bir yüzyıla başlangıç olacağını düşünenlerdenim.Ama Dünya ' da Para sisteminden Gıda sektörüne, Ulaşımdan iletişime ve kaybolan mesleklere kadar her şey değişirken ülkemizin ve bizimden bundan etkilenmemmemiz mümkün değil.Pandemi sürecinde yaşadığımız tecrübeleride hesaba katarsak para/alış-veriş/ticarette yeni normallere ihtiyacımız olacak.

İşte burada; daha önce 1 kaç kez denenmesine rağmen,şartların yeterince olgunlaşmaması ve alt yapının ilan sitelerinden farksız oluşturulmadığından başarıya ulaşmaya TAKAS alış verişini yeniden ele almak gerekti.Bu anlamda yazılımcıma gerekli her alt yapıyı oluşturarak sistemi hazırlatım ve test aşamasına geldik. 20-30 Temmuz arasında yayın yapmaya başlayacağız ve kullanıcılara en faydalı olacak şekilde Türkiye içerisinde,özellikle kendi lokasyonarına yakın kimseler ile ihtiyaç duydukları ürünleri birbirleri ile takas yapabilecek hizmeti sunacağız.İnanıyorum ki başarıya ulaşacağız.

Şimdiye kadar yazılım-domain-hosting-grafik gibi birçok ihtiyacımı karşıladım.Elbette daha fazla kitleye ulaşmak için reklama ihtiyacım olacak ve bu yüzden bu bütçe için sizden yardım istiyorum.Eylül Ekim aylarında Google Play Mobil Uygulaması ile daha kapsamlı hizmet sağlayacağım. İşte projem TAKAS360.COM

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

 • Emre Toprak
  2 yıl önce
  100
  Destek
  100
 • Berkay Yavuz
  2 yıl önce
  30
  Destek
  30
 • Ümit Eker
  2 yıl önce
  10
  Destek
  10
 • Bunyamin Cetinkaya
  2 yıl önce
  20
  Destek
  20


TAKIM


Selçuk Alkan

YORUM YAP

GÖNDER

Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin