Onca kadın cinayetine karşı bir nebze olsun dur diyebilmek için.

SİZ HALA SEYİRCİ MİSİNİZ?

    Seyirci durumundan sizleri çıkartıp oyunun, aslen de gerçek hayatın içine sokmayı amaçlamaktadır. Var olduğu ortamda seyirci değil de eyleyen insan olmak, insan olmanın vazgeçilmezidir. İnsan doğası gereği kötüye, olmaması gerekene aklı, vicdanı ve bazen bedeniyle de karşı çıkar. İşte biz de tam olarak bunu hedefliyoruz. Son zamanlarda katlanarak artan kadına yönelik şiddet olaylarına artık seyirci kalmamamız, elimizi taşın altına koymamız için gerçekleri seyircinin gözleri önüne sermeyi seçiyoruz. Gerçek hikayelerden yola çıkılarak yorumlanan ve müziğin etkisiyle melodram şeklinde oyunlaştırılan bu oyun, hem sizlerin gerçeklerinizi hem de görmek istemediklerinizi sahneye taşıyor. 

    

    Bize destek olarak oyunumuzu daha kaliteli ve kapsamlı hazırlamamıza ve de daha çok kişiye göstermemize yardımcı olabilirsiniz. Oyunumuzu tamamen ücretsiz olarak sergilemek ve profesyonel bir çekim ekibiyle oyunumuzun videosunu çektirerek farklı alt yazı seçenekleriyle sosyal platformlarda paylaşmamızı sağlayabilirsiniz. UNUTMAYIN! Ne kadar çok insana "Siz Hala Seyirci Misiniz?" diye sorabilirsek; o kadar kişi artık seyirci olmaktan çıkacak ve bu önlenilemez olarak görülen şiddetin önüne geçilecektir. Siz de seyirci olarak kalmak istemiyor ve artık bir şeyler yapmanız gerektiğinize inanıyorsanız, desteklerinizi bekliyoruz.


TÜM DESTEKÇİLERİMİZİN İSİMLERİ OYUNUN SERGİLENECEĞİ ALANLARDA YAYIMLANACAKTIR!


Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


TAKIM


Orçun İlhan
İdil Kahraman-24461
Hüseyin Cahit İzgin-24460

YORUM YAP

GÖNDER

Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

Ankara Kalkınma Ajansı
0
gün kaldı
ZEYTİN AĞACINA SPONSOR OLDUM İncele

ZEYTİN AĞACINA SPONSOR OLDUM

Herkesin bir zeytin ağacı olmalı

DESTEK 1.090 HEDEF 5.000
Ankara Kalkınma Ajansı
163
gün kaldı
PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi Destek Ol

PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi

Biyoteknolojik ürünlerimiz ile bitki büyümesi teşviği, zararlı böceklerin kontrolü ve mantar hastalıklarının engellenmesi mümkündür.

DESTEK 220 HEDEF 10.000
Ankara Kalkınma Ajansı
45
gün kaldı
Bu bir Test Projesidir Destek Ol

Bu bir Test Projesidir

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

DESTEK 2 HEDEF 10.000