Hikayesi olan mobil korku oyunu

Scream Of The Darkness Nedir?

 Scream Of The Darkness mobil platformuna geliştirmekte olduğumuz hikayeli korku oyunudur. Oyunumuz bir araştırma şirketinin terk edilmiş hastanede yaşanan korkunç ve paranormal olayların gün yüzüne çıkması için görevlendirdiği karakterimizi kontrol etmenizle başlıyor. Hastanede yaşanan olayları yazan bir adamın günlüğündeki sayfaları toplayarak hikayeyi açığa çıkartıyorsunuz. 

Hedefimiz Ne?

 Dünyada yükselişe geçmiş olan dijital oyun sektörünün pazarında Türkiyeyi temsil etmek ve bu pazarda yer almak istiyoruz.Gelir Modelini Nasıl Elde Edeceğiz?

 Genelde bu tarz oyunların gelirleri reklam izleme nadiren uygulama içi satın almalarla olur. Bizim yapmış olduğumuz araştırmalara göre oyunlarda birden çıkan reklamlar yüzünden telefonlardan silinen güzel projeler çok kötü eleştirilere maruz kalıyor. O yüzden oyunumuz indirme başına para karşılığında satılacak. Reklam ve uygulama içi satın almalar oyunumuzun içeriğinde yoktur.

Korku Oyunlarının Dünya Genelindeki Yeri?

 Korku oyunları Google Play Store pazar araştırmamıza göre minimum 10 Milyon indirilme sayısına ulaşmış bulunuyor. Dünyada oyun sektörünün gün geçtikçe daha da büyümesi halinde korku oyunlarının kitlesi de korku filmi sevenleri aşmış durumda. Çoğunlukla korku oyunu sevmeyen kullanıcılar bu tarz oyunları can sıkıntısından indirip hikayesini beğendiği için oynamaya devam ediyorlar. Tüm Dünya Geneline Oyun Nasıl Hitap Ediyor?

 Oyunumuz Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilden yapılmıştır. Sistem diliniz Türkçe ise oyunu Türkçe oynayabilirsiniz. İngilizce ise İngilizce oynarsınız. Seçeneklerde size bunu sunmadan oyunu başlattığınız andan itibaren oyunu kendi dilinizde oynayabilirsiniz. Sadece dil desteklemesi değil kontroller tamamen sade ve anlaşılır yapılmıştır bu nedenle kültüre göre kontrol düzenlenmesi yapılmadan direk indirilip oynanabilir.
 Oyunumuzun başlangıcında eğitim verilir kontroller anlatılır. Eğitim tamamlandıktan sonra kesinlikle bir daha eğitim paneli ekrana gelmez bir kereliğine anlatılır.
 Oyunumuzu her telefonun oynayabilmesi için API Level 5.0 ve üzeri sürümler için tasarlamış bulunuyoruz.

Oyunun Grafik Yapısı Nasıl?

 Oyunumuz 3D grafiklere ve 1080 Pixel görsellere sahiptir. Cihaz performansı açısından oyun motorunun sağlamış olduğu optimizasyon yani uyumluluğu oldukça yüksektir. Ayrıca ayarlardan bu performansı düşürebilirsiniz. Oyun Kaç Yaş Üzerine Hitap Ediyor?

 Oyunumuz 13+ hitap ediyor. 

Neden Fonlamaya İhtiyaç Duyuyoruz?

 Oyunumuzun daha fazla kişilere ulaşması için yapmış olduğumuz çalışmalarda 120.000 TL reklam ve pazarlama bütçesi belirlenmiştir. Bu nedenden dolayı destekleriniz oyunumuzun reklam ve pazarlamasında çok büyük bir önem arz ediyor.


Fotoğraf Galerisi
Henüz proje için resim eklenmemiştir.

Video Galeri

  • fonbulucu.com İlk Destek
    3 yıl önce
    3.750
    Destek
    3.750


TAKIM


Sertan Aydın

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin