Türkiye'nin en yeni seri ilan sitesi.

Merhaba,

Ben Ercan ALTUN 33 yaşındayım Ankara' da ikamet etmekteyim otomotiv mezunu ayrıca Anadolu üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Girişimci bir ruha sahip bir insanım ve sorunlara akılcı çözümler bulmayı hedefleyen biriyim. E- Ticaret yapmaktayım ayrıca satış ve pazarlama uzmanıyım. Sahada çalıştığım zamanlarda Emlakçıları Galerileri ve iş yerlerini gezme ve onlarla sohbet etme fırsatımız oldu. Çok uzun zamandır piyasanın lideri konumunda olan ilan sitesinden ve bu ilan sitesinin fiyatlarından şikayetçi olduklarını gördüm. Bu sorunu gördükten sonra kendi kendime marka değeri olabilecek,  insanlara aynı hizmeti ve kaliteyi daha uygun fiyatlara sunabilecek bir site için isim araştırmaya başladım. Sonunda da satılmalı.com' u bularak bu sektöre yeni bir marka kazandırmaya karar verdim. Uzun zamandır aklımda olan seri ilan internet sitesi projemi maddi imkanlarım el vermediği için başlatamadım ve yatırımcı aramaya karar verdim bu arada da fonbulucu.com' u bularak birlikten kuvvet doğar ilkesiyle projemi halkımıza sunmaya karar verdim.


Satılmalı.com ne yapacak ? Ana hedefi ne olacak ?

Satılmalı.com olarak ilk hedefimiz modern bir görünüme sahip ve kolay kullanılabilir bir web sitesi oluşturmak ilan oluştururken zorlanmayacağınız, bilgisayar bilginiz az olsa dahi kolayca ilan verebileceğiniz bir ilan sitesi oluşturmak için çok hassas bir çalışma gerçekleştireceğiz.

Ana hedefimize gelince amacımız piyasa liderine karşı tamamen alternatif bir site oluşturmak ve bu site ile piyasa lideri marka ile rekabet etmek ve aynı kaliteyi ve aynı hizmeti daha ucuza sunmayı hedefliyoruz. İlan sektöründeki sorunları çok iyi biliyor ve buna göre pozisyon alarak kendi sayfamızı da bu kriterlere göre tasarlıyor ve hazırlıyoruz. Şu an vatandaşlarımızın yaşadığı durum fazla para ödedikleri halde paralarının karşılığını alamıyor olmaları bunları şu şekilde madde madde yazabiliriz.

 • İlan verebilecek alternatif aktif çalışan bir ilan sitesi bulamamaları veya buldukları ilan sitelerinden istedikleri verimi alamamaları
 • Mevcut ilan sitesinin fahiş fiyatlarını ödemelerine rağmen evlerini ve arabalarını satamamaları
 • Ticari müşterilere satılan paket fiyatlarının ve mağaza açılış bedellerinin aşırı yüksek fiyatlı olması
 • Bireysel ilan veren müşterilerin 1 ay ücretsiz ilan verebilmesi ancak bundan sonra ücretsiz ilan verememesi
 • Doping fiyatlarının aşırı yüksek fiyatlarda konumlanması ve paket zorlamasıyla müşterinin çaresiz bırakılması

    

Peki biz neyi farklı yapmayı vadediyoruz ?

 • Uygun fiyatlara ilan verebileceğiniz hatta ilk 6 ay ücretsiz hizmet alabileceğiniz bir ilan sitesi
 • İlana çıkardığınız ürün 1 ay içinde satılmasa dahi 1 kere daha ilan verme hakkı (ilan kirliliği ve sahte hesap açmaya uğraştırmadan)
 •  Ticari müşterilere ve müşterilerin cebindeki kazanca göre fiyat belirlememe adil fiyat politikası
 • 1 yıl içinde bireysel müşterilere en az 3 ilan verebilme hakkı (ev,arsa,araba)
 • Doping ürünlerinde paket zorlaması değil kredi kontör yüklemesi ile istediğin kadar al istediğin zaman kullan uygulaması v.s.


Artık son noktayı koyalım ve sözü sizlere bırakalım.

Bu maddeleri sadece yüzeysel olarak gördüğümüz bazı sorunların çözümü olarak düşünebilirsiniz aklımızda daha çok çözüme yönelik sizleri rahatlatacak birçok fikir bulunmakta Ülkemizin zor bir dönemden geçtiğini de düşündüğümüzde hem istihdama katkı sağlayacak hemde sizlerin daha uygun fiyatlara hizmet almanızı sağlayacak bu projemize desteklerinizi bekliyoruz. Sözlerimizi burada bitiriyor hepinize iyi çalışmalar diliyor ve desteklerinizi bekliyoruz.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

 • Gizli Destekçi
  3 yıl önce
  2.500
  Destek
  2.500
 • fonbulucu.com İlk Destek
  3 yıl önce
  1.000
  Destek
  1.000


TAKIM


Ercan Altun

YORUM YAP

GÖNDER

Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin