ROKET MÜZİK NEDİR?

Öncelikle ''roket müzik'' bir çevrimiçi birmüzik uygulamasıdır. Uygulamamızda tekli müzik dinleme kısmı ve çoklu müzik dinleme kısımları olacaktır.

Tekli müzik dinleme kısmında klasik diğer uygulamalarda olduğu gibi kullanıcı tek başına istediği müziği dinleyebilecek fakat çoklu müzik dinleme kısmında kullanıcı istediği kategoriden farklı yerlerden kullanıcılarla birlikte aynı anda müzik dinleyebilecek ve birlikte müzik dinlerken sohbet edebilecekler.

Uygulamamız bir yandan müzik dinleme fırsatı sunarken bir yandan arkadaş edinme olanağı sağlayacak. Aynı zamanda uygulamamızı kullanan kullanıcılar bazı ünlüler ile karşılaşabilecek. Keşfedilmemiş müzik yapımcıları ve yeni müzik yapımcıları da uygulamamızda müziğinin keşfini sağlayabilecek.

Projemizi gerçekleştirebilmek için desteğe ihtiyaç duyuyoruz çünkü yazılım ekibi ve sunucu masraflarını karşılayamıyoruz. Yatırım alamıyoruz. Bu yüzden sizlerin desteklerine ihtiyacımız var. Şimdiden herkese çok teşekkür ederiz.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


TAKIM


Aslan Doğukan Aydın

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

Ankara Kalkınma Ajansı
5
gün kaldı
Askıda Robotik Destek Ol

Askıda Robotik

Askıda Robotik, devlet okullarında STEM bazlı bir eğitim vererek 9-10 yaş grubunu teknoloji konusunda bilgilendirmeyi amaçlar.

DESTEK 2.700 HEDEF 27.000
Ankara Kalkınma Ajansı
5
gün kaldı
e-tercih Destek Ol

e-tercih

Ülkemizdeki üniversite/bölüm tercihlerini ücretsiz olarak ve herkesin kullanabileceği bir şekilde iyileştirmeyi amaçlayan sosyal girişim.

DESTEK 4.870 HEDEF 30.000
Ankara Kalkınma Ajansı
0
gün kaldı
Gören Ellere Oyuncaklar İncele

Gören Ellere Oyuncaklar

FIRSAT EŞİTLİĞİ OYUNCAKLARLA BAŞLAR. İhtiyacına uygun oyuncak, her çocuğun hakkıdır.

DESTEK 17.600 HEDEF 30.000