ROKET MÜZİK NEDİR?

Öncelikle ''roket müzik'' bir çevrimiçi birmüzik uygulamasıdır. Uygulamamızda tekli müzik dinleme kısmı ve çoklu müzik dinleme kısımları olacaktır.

Tekli müzik dinleme kısmında klasik diğer uygulamalarda olduğu gibi kullanıcı tek başına istediği müziği dinleyebilecek fakat çoklu müzik dinleme kısmında kullanıcı istediği kategoriden farklı yerlerden kullanıcılarla birlikte aynı anda müzik dinleyebilecek ve birlikte müzik dinlerken sohbet edebilecekler.

Uygulamamız bir yandan müzik dinleme fırsatı sunarken bir yandan arkadaş edinme olanağı sağlayacak. Aynı zamanda uygulamamızı kullanan kullanıcılar bazı ünlüler ile karşılaşabilecek. Keşfedilmemiş müzik yapımcıları ve yeni müzik yapımcıları da uygulamamızda müziğinin keşfini sağlayabilecek.

Projemizi gerçekleştirebilmek için desteğe ihtiyaç duyuyoruz çünkü yazılım ekibi ve sunucu masraflarını karşılayamıyoruz. Yatırım alamıyoruz. Bu yüzden sizlerin desteklerine ihtiyacımız var. Şimdiden herkese çok teşekkür ederiz.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


TAKIM


Aslan Doğukan Aydın

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

Ankara Kalkınma Ajansı
0
gün kaldı
ZEYTİN AĞACINA SPONSOR OLDUM İncele

ZEYTİN AĞACINA SPONSOR OLDUM

Herkesin bir zeytin ağacı olmalı

DESTEK 1.090 HEDEF 5.000
Ankara Kalkınma Ajansı
163
gün kaldı
PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi Destek Ol

PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi

Biyoteknolojik ürünlerimiz ile bitki büyümesi teşviği, zararlı böceklerin kontrolü ve mantar hastalıklarının engellenmesi mümkündür.

DESTEK 220 HEDEF 10.000
Ankara Kalkınma Ajansı
45
gün kaldı
Bu bir Test Projesidir Destek Ol

Bu bir Test Projesidir

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

DESTEK 2 HEDEF 10.000