Robotik Kodlama Platformu

Robotik Kodlama Platformu 

RobotikForum.net Robotik kodlama ile ilgilenen insanların bulunduğu bir platform düşünün! Düzenli olarak robotik kodlama yarışmaları düzenlenen ve kendinizi robotik kodlama üzerinde geliştirebileceğiniz bir platform, kaliteli, bilgili ve ilgili bir yönetim ekibi olan eğlenceli ve robotik kodlama üzerinde gelişmiş bir forum! Size robotik kodlamayı eğlenerek öğreten Türkiye de enlere oynayan bir web sitesi mesela, nasıl olurdu?

Heyecanlanmaya başladığınızı hisseder gibiyim ve heyecanlanmakta haklısınız çünkü robotik kodlama ile ilgili her şeyin en temel seviyeden en üst seviye ye kadar hobinizi ve yahut işinizi daha profesyonelce yapmanız konusunda günde bir çok konu açılan ve daha 2020 yılında yayın hayatın başlamasına rağmen bir sürü üyesi olan gelişmiş internet sitemiz sayesinde hem robotik kodlama hem de elektrik elektronik ile ilgili geniş bir yelpazede sürekli ve hızlı yardım alabilir ayrıca diğer robotik kodlama ile ilgilenen insanların sorduğu sorulara ve yaşadığı sorunlara cevap vererek onlara yardımcı olabilirsiniz.

Kod örnekleri ve hazır kodlar paylaşan, 3D yazıcı sistemlerinden arduino sistemlerine kadar elektrik elektronik ve robotik kodlama alanında her bilgi anında yönetim ekibi tarafından sıkça kontrol edilen ve düzenlemeler yapılan ayrıca sadece sade ve kaliteli içeriğe yer verilen forumumuza üye olmadan tüm içeriklere erişebilir ya da saniyeler içerisinde üye olup hiç beklemeden robotik kodlama ile ilgili açılmış tüm içeriklere fikrinizi belirterek erişebilirsiniz.

Forum konularımız arasında sensör marka tavsiyelerinden gündemdeki konulara, yapay zeka programcılığından yazılım dillerine kadar konular şu anda açılmış durumda ve açılmaya devam ediyor peki daha ne bekliyorsunuz?

Robotik Forum kendisini “Türkiye’de robotik kodlama alanının gelişimine katkıda bulunmak için bu alan ile ilgilenen bireylerin bir birleri ile yardımlaşmaları ve fikir danışmalarını sağlayarak daha iyi öğrenmek için her bir bireyin bilgisini ve tecrübesini alarak kendini geliştirebileceği ve sorularına cevap bulabileceği bir platform.”olarak tanımlayan RobotikForum.net sitemize girip kendinizi geliştirmeye ya da aklınızdaki soruları cevaplamaya başlayabilirsiniz. İddia ediyoruz bu platform tüm robotik kodlama ile ilgilenen insanların uğrak noktası olacak ve sitemizden çıkamayacaksınız.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


TAKIM


Halil Beycan

YORUM(1)

Selim Öztürk
Selim Öztürk 20 Kasım 2020

Bence projeyi destekleyenlere ödül olarak sosyal medyada ismini ve sitenin ekran görüntülerini paylaşsan çok daha güzel olur.

Halil Beycan
Halil Beycan 05 Aralık 2020

Merhaba maalesef bir destek bulamadığım için projeyi askıya aldım ileri de yeteri kadar bir birikimim olur ise tekrar başlamayı düşünüyorum. Yani bir ivme yakalansa reklamlar ile kullanıcılar konu açsa konular cevaplansa devamı az veya çok gelir diye düşünüyorum ama. Bilemiyorum ilk tecrübemdi. İletişim kurmak isterseniz halilbeycan0@gmail.com adresimden kurabilirsiniz. Bu maili artık kullanmıyorum. Bakalım önemli bir mail gelmişmi diye baktım bir çok siteye üye olduğumdan çok gereksiz mail alıyordum.

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin