Pandemi sürecinde bir çoğumuz vaktini evinde geçiriyor. Bu vakit hızla akıp giderken kendimi bilgisayar başında geçirdiğim verimli zamanı araştırmalar yapararken buldum. Aynı zamanda bilgisayarla kendi kendime konuşutuğumu gördüm. Çünkü şu süreçte bilgilerimi paylaşacağım herhangi bir kişi yoktu. Olsa bile bu tür sohbetleri çoğunluğa ulaştırma imkanımız yoktu. Bende bununla birlikte düşünürken podcast yayınları yapmaya karar verdim. Böylelikle geniş kitleye ulaşabilecek ve farklı fikirleri öğrenmek için dostlarımla uzaktan bağlanıp gündem,teknoloji ve eğlence alanlarında kendi fikirlerimizi özgürce konuşup bizler gibi düşünen veya düşünmeyen değerli tüm insanlara ulaştırabilecektim. Podcast ve amaçlarını araştırmamdan sonra ilk kaydımı yaptım fakat ses kalitesinden dolayı dinlenebilirliğini pek beğenmedim. Bir hizmetin kaliteli ve süreklilik arz etmesi için o hizmetin kusursuz olmasının kanaatindeyim. Bu nedenden dolayı bir mikrofon temin edebilmek için fonbulucu.com'a başvuru yaptım ve siz değerli fonlayıcıların desteği ile podcast yayınlarımı daha kaliteli bir sesle beraber paylaşacağımı düşünüyorum. Bu sebepten dolayı destekleyen veya desteklemeyen her birinize minettarım. 


Yayınlarımız çoğul kişiye hitap edebilmesi adına bir çok konu için arkadaşlarıma danıştım ve bilgilerin kolayca erişilebildiği şu günlerde bazen yürürken bazen otururken sadece bir ses yoluyla insanların evlerine girebilmek beni hem heyecanlandırıyor hemde sevindiriyor. Bu sebepten ötürü yayınlarımızda yemeklerden gündem konularına gezi seyahatten teknolojiye bir çok konu adı altında hizmet vereceğini söylemek isterim. 

Son olarak herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Gerekli olan mikrofonun Marka ve Modeli : 

Rode NT USB Kondenser Mikrofon

Fiyat : 2500₺

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.

TAKIM


Sedat Aldağ

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

Ankara Kalkınma Ajansı
5
gün kaldı
Askıda Robotik Destek Ol

Askıda Robotik

Askıda Robotik, devlet okullarında STEM bazlı bir eğitim vererek 9-10 yaş grubunu teknoloji konusunda bilgilendirmeyi amaçlar.

DESTEK 2.700 HEDEF 27.000
Ankara Kalkınma Ajansı
0
gün kaldı
Gören Ellere Oyuncaklar İncele

Gören Ellere Oyuncaklar

FIRSAT EŞİTLİĞİ OYUNCAKLARLA BAŞLAR. İhtiyacına uygun oyuncak, her çocuğun hakkıdır.

DESTEK 17.600 HEDEF 30.000
Ankara Kalkınma Ajansı
5
gün kaldı
e-tercih Destek Ol

e-tercih

Ülkemizdeki üniversite/bölüm tercihlerini ücretsiz olarak ve herkesin kullanabileceği bir şekilde iyileştirmeyi amaçlayan sosyal girişim.

DESTEK 4.870 HEDEF 30.000