Nasıl başladık?

Ürünümüzü ortaya çıkarırken codecanyon aracılığıyla aldığımız bir pro scripti editlemekle başladık. Hosting, domain, script, bazı işlevsel olan hatalar şu an da giderildi. Ürünümüzü geliştirebilmemiz adına destek bulmaya ihtiyacımız var. Desteklerinizle  arayüz değişiklikleri, ekleyeceğimiz ek özellik maliyetleri, yazılımcı ve reklam giderleri  giderilecektir. Şimdilik tek kişilik bir ekibim. Desteklerinizle birlikte sonrasında da hep beraber ilerleyeceğiz. İlk etapta 100 playlist ile başlamayı düşünüyoruz. Bu playlistler bazı kullanıcılarımızın playlistleri de olacaktır. Bu projeyi ben geliştirmiş olsam bile en gözde ekip olarak siz kullanıcılarımızın olmasını istiyorum. Çünkü kullanıcılarımızın isteklerine göre gelişmek ve şekillenmek istiyoruz.


Ürünümüz diğer platformlardan farklı olarak ne sunuyor?

Ürünümüzü herkesin rahatlıkla kullanmasını istediğimizden dolayı kullanıcı paketleri oldukça uygun fiyatlı olacaktır. Farklı müzik türleri ile ilgilenen herkesin  kendi müziklerini servisimize yüklemelerine de olanak tanıyoruz. Öğrencileri tabii ki unutmadık. Öğrenciler için bir paket bile olusturduk. Üniversite ve lise öğrencisi olduğunu kanıtlayan öğrenci belgelerini gönderen herkes faydalanabilir.


İleri yönelik planlarımız nedir?

Daha ileri ki aşamalarda yabancı bir şirketin servisini kullanarak otomatik öğrenci tanıma servisini kullanmak istiyoruz. Diğer platformlarda öğrenci indirimi sadece üniversite öğrencileri için geçerli. Ancak biz lise öğrencilerinin de bu platformdan  faydalanmasını istiyoruz.

Başlangıçta ürünümüz doğal olarak ülkemizde yayına başlayacak. Ülkemizde hedeflediğimiz kullanıcı sayısına ulaştığımızda ise yurt dışına açılarak ürünümüzün daha fazla kullanıcıya ulaşmasını ve bilinirliğinin artmasını sağlamak istiyoruz.. Şimdiden destekleriniz için teşekkürlerimi iletiyorum.


Ürünümüz ne gibi çözümler üretiyor?

Ürünümüz diğer platformlardan farklı olarak aracı müzik dağıtım şirketleri haricinde kendi müziğinizi platformumuzda ultra piyzar paketi ile ekleme fırsatınız olacak. Reklam konusunda politikamız ise kendi platformumuzdan önce müziklerin reklamını yapmak ve ardından kendi platformumuzu popüler hale getirmektir. 


Neleri hedefliyoruz?

Öncelikle  Türkiye müzik platformları pazarında popüler haline gelmek ve ardından yurt dışı pazarlarına girmeyi hedefliyoruz. Platformumuzu kullanıcılar aracılığı ile şekillendirmek ve geliştirmek istiyoruz.


Rakip ve Rekabet:

Rakiplerimiz her ne kadar  dünya çapında büyük şirketler olsada biz gelecekte onlar arasında olabileceğimize inanıyoruz.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • fonbulucu.com İlk Destek
    1 yıl önce
    200
    Destek
    200


TAKIM


İbrahim Artan

YORUM(2)

fonbulucu.com İlk Destek

200 TL ilk desteğin bizden... Başarılar dileriz...

İbrahim Artan
İbrahim Artan 31 Ocak 2020

Teşekkür ederiz.

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

Ankara Kalkınma Ajansı
0
gün kaldı
ZEYTİN AĞACINA SPONSOR OLDUM İncele

ZEYTİN AĞACINA SPONSOR OLDUM

Herkesin bir zeytin ağacı olmalı

DESTEK 1.090 HEDEF 5.000
Ankara Kalkınma Ajansı
46
gün kaldı
Bu bir Test Projesidir Destek Ol

Bu bir Test Projesidir

Projeni bir cümle ile anlatmak istersen nasıl ifade edersin? Test

DESTEK 2 HEDEF 10.000
Ankara Kalkınma Ajansı
164
gün kaldı
PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi Destek Ol

PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi

Biyoteknolojik ürünlerimiz ile bitki büyümesi teşviği, zararlı böceklerin kontrolü ve mantar hastalıklarının engellenmesi mümkündür.

DESTEK 220 HEDEF 10.000