Yeni Nesil Otonom Balon Şişirme Makinesi

Merhabalar...

Benim projem otonom balon şişirme makinesi.

Şu an reklam şirketlerinin kullandığı balon şişirme makinesi resimde görmüş olduğunuz üründür ve fiyatı da 230 TL'dir. Bu ürünü kullandığınızda balon şişirme bölgesine balonu kendiniz koymalısınız ve balon şişince kompresörü (hava pompalama motoru)  kendiniz durdurmalısınız ve son olarak da yine balonu kendiniz bağlamalısınız.

Benim projem ilk sürümü yarı otonom olacak. Yani balonu, kompresör şişirme bölgesine kendiniz koyacaksınız. Sensör sayesinde kompresör otomatik çalışıp balonu şişirmeye başlayacak ve zaman ayarımız (ortalama balon şişme süresi) sayesinde kendisi duracak sonrasında bağlama mekanizmamız sayesinde balon bağlanıp mekanizmadan çıkartılacaktır.

Cihazımız bu işlem döngüsünü yüzlerce defa tekrarlayabilecek güçte ve stabilitede olacaktır. Bu işlemlerde yarı otonom dediğimiz mod kullanılacaktır.

Şimdi de tam otonom mod dan bahsedelim projenin ikinci aşaması olan tam otonom mod da ise balonu, balon şişirme bölgesine teker teker kullanıcı koymayacak cihazımıza entegre edeceğimiz pnömatik (havalı) bir sistem ile balonu hazneye cihazın kendisi yerleştirecek ve sensörler sayesinde otonom olarak şişirip bağlayıp cihazdan ayıracak.


Neden bizim ürünümüzü tercih edecekler?

Biz bir kaç reklam şirketi ile görüştük ve aldığımız dönüşler sayesinde bu cevabı verebiliyorum.

1) Şuan kullanılan ürünler  balon şişirme işine pratiklik kazandırmış fakat kişiye bağımlılığı ortadan kaldıramamıştır.

2) Balon şişirme işinde zaman alan ve insanı yoran iş balonun şişirilmesi değil balon inmeden bağlanmasıdır.

3) Piyasadaki ürünler ise sadece balonun bir platformda şişirilmesi  sorununu çözmüştür. yani piyasada ki ürünler gerçek soruna çözüm üretmemiştir.


Neden bana destek vermelisiniz?

Eğer bana destek verirseniz ben daha fonksiyonel bir balon şişirme makinesini aynı fiyata yapacağım ve bu nedenle de piyasada tercih sebebi olacağım.


Destekleriniz için teşekkür ederim.


Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • fonbulucu.com İlk Destek
    4 yıl önce
    50
    Destek
    50

TAKIM


Samed Kütük

YORUM(1)

fonbulucu.com İlk Destek
fonbulucu.com İlk Destek 11 Ağustos 2018

Projeni, ekibinle beraber 2-3 dakikalık bir video ile anlatırsan daha kolay ve daha çok destekçi bulabileceğini unutma. Başarılar dileriz.

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin