Mesafe tanımaksızın müzisyenlerin birbirleriyle profesyonel veya amatör eserler yaratabileceği dijital stüdyo ve sosyal ortam.

Mueasyco

Mueasyco bir sanal müzik stüdyosudur. Mueasyco kullanıcıları sisteme kayıt olup eserlerini ya da beğendikleri eserleri icra edip yayınlayabilirler. Mueasyco sayesinde farklı meziyetlerdeki sanatçılar birbirleriyle iletişime geçebilir ve birlikte aynı ortamda olmadan aynı eser üzerinde çalışabilirler. Mueasyco temelde bir sosyal medya uygulamasıdır ve eserler gönderiler üzerinden müzik severlerin zevkine sunulur.

Mueasyco neler yapabilir?

 • Mueasyco müzik severlerin bir arada oldukları bir sosyal medya uygulamasıdır bu sayede yeni insanlarla tanışabilir ve onlarla paylaşımda bulunabilirsiniz
 • Mueasyco ses kaydı yapabilir ve bunu yayınlayabilir, bu sayede eserinizi herkesin dinleyebilmesi mümkün olur
 • Mueasyco içerisinde bir mix paneli içerir bu sayede hem kendi eserlerinizi hem de başkalarının eserlerini birleştirebilir üzerlerinde oynayabilir ve tek bir parça meydana getirebilirsiniz
 • Mueasyco eserlerinizi kendi adı altında sizler adına müzik platformlarında paylaşabilir. Böylece bireysel olarak çabalamak yerine Mueasyco'nun sosyal gücünden yararlanırsınız.
 • Mueasyco sadece mobil bir uygulama değildir, web platformu ve masaüstü uygulaması ile de çalışmalarınızı daha rahat şekilde yapmanıza olanak tanır.


Neden Fona İhtiyacımız Var?

Mueasyco çok ayaklı ve hem teknolojik hem zaman açısından oldukça maliyetli bir uygulama, şuana kadar fonsuz yapılan çalışmalarımız Mueasyco'nun sosyal ayağını oluşturmakta fakat asıl görevlerini gerçekleştirmemizin yolu destekten geçiyor. Daha iyi analiz edebilmeniz adına aşağıda fon ihtiyacı duyduğumuz alanları ve sebeplerini yazdık;

 • Sunucu Maliyeti: Mueasyco bir ses işleme uygulamasıdır bu nedenle temelde özel konfigürasyonlara ihtiyaç duyar. İçlerinde ses kartı barındırmayan standart web sunucuları Mueasyco servisleri için yetersizdir.
 • Geliştirme Maliyetleri: Mueasyco önceliği mobil olsa da ayrıca hem web hem de masaüstü uygulamasıdır. Bu bir çok geliştirme platformu ve tarzında uzmanlık gerektirir. Bu nedenle proje bazlı geliştirme hizmetleri satın almamız gerekebilir. Fakat Mueasyco'nun kurucuları olarak yazılım geliştirme konusundaki deneyimlerimiz ile bu maliyeti minimize edebilmekteyiz.
 • Lisans Maliyetleri: Mueasyco pek çok açık kaynak kodlu kütüphane ile çalışmaktadır bunlardan bazıları ücretli olduğu gibi geliştirme ortamları ve çeşitli iş süreç araçları ciddi maliyetlere sahip olabilmektedir. Geliştirme ve yayınlama süreçlerinde zaman maliyetini azaltmak önemsediğimiz bir konudur, bu yatırımcılar için de hayati öneme sahiptir.
 • Reklam ve Tanıtım Maliyetleri: Bizler Mueasyco'nun dikkat çekici bir uygulama olduğunu ve duyulan herkes tarafından denenmek isteneceğini düşünüyoruz bu nedenle reklam maliyetlerine önem veriyoruz. Bu faaliyetlere elbette sosyal medya hesaplarının profesyonel şekilde yönetilebilmesi ve arama motorlarında, uygulama marketlerinde görüntülenmemizin sistematik bir şekilde optimize edilmesi de dahildir.


Mueasyco Kimler Tarafından Sürdürülüyor?


Rakiplerimiz Kimler?

Mueasyco yapı bakımından Singapur'da geliştirilmiş olan BandLab ile benzerlik gösterir. BandLab 2016 yılında Microsoft tarafından yılın en iyi girişim partneri ödülüne layık görülmüş ve hali hazırda indirme sayısı milyonu aşmış ciddi bir rakiptir.

Yatırımcıya

Bizi çok heyecanlandıran bu fikri gerçekleştirmek için sabırsızlanıyoruz, uygulamamız ilk olarak marketlerde yerini aldığında bizim demekten gurur duyacağımıza eminiz. Spotify'ın önlenemez yükselişi bir kenara açıklanan Youtube verilerine göre dünyada en çok izlenen 11. Kanal her gün müzik dinlediğimiz Netd Müzik. Bu nedenle kendimize, fikrimize ve sizlere inanıyor ve güveniyoruz.

Teşekkürler

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

 • Gizli Destekçi
  3 yıl önce
  5.000
  Destek
  5.000
 • fonbulucu.com İlk Destek
  3 yıl önce
  4.000
  Destek
  4.000


TAKIM


Umut Gür

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin