Hız kesmeden tüm dünyada yaygınlaşan kripto için kripto eğitim platformu.

KRİPTOBİKriptobi bir kripto eğitim platformudur. Kripto hakkında tamamen sıfırdan olacak şekilde sizlere en özgün en faydalı içeriklerin sunulacağı bir platform olacaktır. 

Biz kimiz ve içeriklerimiz Ne Kadar Güvenilir Kaynak Olacak ?

Biz başlangıçta 2 ortak olarak bu işe başlıyoruz. Ortaklardan biri olan Muhammed yani ben KTÜ maliye bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Bölümüm girişimcilik pazarlama gibi dersleri de kapsıyor ve bu alana büyük ilgi duyuyorum. 

Bizler bu işle yaklaşık 3 yıldır 7/24 ilgilenmekteyiz ve hali hazırda gruplarımızda insanlara zaten kendi özgün anlatımlarımız ile destek olmakta ve yol göstermekteyiz. Bu alanda bir çok yabancı projede grup yöneticiliği yapmış ve promosyon kampanyalarını yürütmüş bulunmaktayım. İnsanlara en doğru airdropları ( ücretsiz coin dağıtımı ) anlatarak ciddi paralar kazanmalarına vesile olduk. Şimdi hedefimiz tüm Türkiyeyi bu alanda bilgilendirmektir. İçeriklerimiz bu yüzden tamamen özgün ve güvenilirdir.

Kısa Vadeli Hedeflerimiz 
Kısa vadede hedefimiz siteyi kurarak içerik girmeye başlamaktır. İçerik sayımızı belli bir miktara ulaştırdıktan sonra reklam çalışmalarımıza hız vererek sosyal medyada adımızı duyurmak için çalışacağız. Belli bir kitleye ulaştığımızda ekibi biraz daha büyütüp en doğru airdropları insanlara sunmaya başlayacağız ve herkese kazandırmaya çalışacağız.

Uzun Vadeli Hedeflerimiz 
Uzun vadede ekibimize grafik, trader, airdroper vs. Alanlarında uzman kişileri dahil ederek ekibi büyüteceğiz. Eğitim ve airdrop sitemizin yanında kriptoya ilgi duyan insanların sohbet edebileceği birbirine yardim edebileceği bir topluluk oluşturmak istiyoruz ve aynı zamanda bunu mobil uygulama ile desteklemek istiyoruz. Kripto alanında Türkiye'nin bir numaralı kaynak sitesi olacağız. Şuanda bu alanda bu çeşit kaynak veren site yok çoğu haber sitesinden ibarettir. 

Bu Projenin Ülkemize Katkıları ve Faydaları Nelerdir ?

Kripto paralar giderek yayılmakta ve tüm dünyada hızla yer edinmektedir. İnsanlarımıza bu yolda yol gösterici bir eğitim sitesi olarak yardımcı olacağız. Bu işi ne kadar erken öğrenip, bilinçlenirsek o kadar iyi projelere imza atabilir ve o kadar çok kazanabiliriz. Size kitlesel fonlama'dan örnek vermek istiyorum. Kitlesel fonlama'da amaç herkese projeyi duyurarak misal 100 TL 100 TL şeklinde 20 kişiden para toplamak. Yani azdan çoğa ulaşmak. Bizde airdroplar ve diğer kazanç taktikleri sayesinde misal 100 TL 1000 TL şeklinde binlerce kişiye bu işten para kazandırarak genel toplamda ülkeye ciddi bir para girişi sağlamak. Airdropların %99'u yabancılar tarafından kendi sermayeleriyle düzenleniyor ve çok ciddi miktarları reklam niyetine airdroplara ayırıyorlar. Bizlerde bu kampanyalara hep beraber katılıp dış kaynaklardan alacağımız kazancı döviz olarak ülkemize sokmuş olup ekonomimiz için ufakta olsa kendi çapımızda bir katkı sağlamış olacağız. Ne kadar çok kişi olursak katkımız o kadar fazla olacaktır. Sitemizden alınan eğitimlerle ve kendimizi geliştirmemiz sayesesinde airdrop ve tradelerden kazancımız katlanarak artacaktır.

Rakiplerimiz ve Onlardan Farkımız 

Bu alanda bir çok kripto sitesi bulunmaktadır ve hemen hemen hepsinde 2 yada 3 bilgi yazısından sonra tamamen kripto haber içerikleri yer almaktadır. Bu alanda eğitim platformu olarak ilk ve tekiz. Türkiyede'de kripto hakkında eğitici içeriklere odaklanacak tek projeyiz. Airdrop alanında ise sizlere en doğru kaynakları en şeffaf şekilde sunacağız. Kendi çıkarlarımızdan çok sizin çıkarlarınızı düşünerek hareket edeceğiz ve Airdrop şeklinde bir çok kampanyayı bizzat kendimiz düzenleyerek sizlere kazancımızdan dağıtacağız. Amacımız para kazanmaktan çok bu alanda bilinçli bir Türkiye toplumu kazanmaktır.


Neden Fona İhtiyacımız Var ?

Toplanan fonu kısa vadeli hedeflerimiz için kullanacağız. Uzun vadeli hedeflerimiz için sitenin kendi geliri ve airdroplardan kazandığımız gelirleri kullanacağız. Başlangıç için bu fona ihtiyacımız var.

1. Kriptobi Website Tasarım ve Domain
2. Airdrop için fonksiyonlu Website ve Domain
3. Reklam ve sosyal medya hesapları için kullanılacak tasarım, video gibi maliyetler.
4. Güvenlik ve sunucu maliyetleri
5. Mobil uygulama maliyeti 

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

 • Gizli Destekçi
  3 yıl önce
  200
  Destek
  200
 • Ercan Ince
  3 yıl önce
  30
  Destek
  30
 • Ercan Ince
  3 yıl önce
  50
  Destek
  50
 • Mehmet Demir
  3 yıl önce
  20
  Destek
  20
 • Abdulkerim Durdu
  3 yıl önce
  20
  Destek
  20
 • Türkan Ay
  3 yıl önce
  100
  Destek
  100
 • Berna Uzun
  3 yıl önce
  10
  Destek
  10
 • Mert Özsarp
  3 yıl önce
  10
  Destek
  10
 • Gizli Destekçi
  3 yıl önce
  200
  Destek
  200
 • Gizli Destekçi
  3 yıl önce
  200
  Destek
  200
 • Gizli Destekçi
  3 yıl önce
  20
  Destek
  20
 • fonbulucu.com İlk Destek
  3 yıl önce
  6.000
  Destek
  6.000


TAKIM


Muhammed Yakup Ay
Semih Ozdal-7246

YORUM(7)

Sencer Emre
Sencer Emre 29 Nisan 2019

Projenizi çok beğendim. Kripto paralarla ilgili böyle bir site olmasi bizim için çok iyi olur. İlgiyle bekliyoruz.

Ayhan Çoğan
Ayhan Çoğan 29 Nisan 2019

Proje gerçekten çok güzel ve beğendim. Bireylerin kripto paraların ne olduğunu öğreneceği güzel proje olmuş.

Emre Akkaya
Emre Akkaya 30 Nisan 2019

Proje çok güzel, başarılar dilerim..

Muhammed Yakup Ay
Muhammed Yakup Ay 30 Nisan 2019

Bütün olumlu yorumlarınız için teşekkür ederiz. İnşallah fonlama başarılı olduğunda projemizi gerçekleştirip hızla büyüyeceğiz.

Mehmet Demir
Mehmet Demir 01 Mayıs 2019

İnsanlara her zaman yardım etmeyi önplanda tutmanız sizi daima başarıya götürecektir. Ülkemiz için faydalı olan bu projeniz umarım başarılı olur.

Muhammed Yakup Ay
Muhammed Yakup Ay 01 Mayıs 2019

Yapıcı yorumunuz için teşekkürler. İnsanlara öğreterek ve onlara fırsatlar sunarak kendi insanımızın kazanmasını sağlamak hepimizin faydasınadır. Bu yüzden her zaman yardım ederek insanların gönlüne girmeye çalışacağız.

Mert Özsarp
Mert Özsarp 13 Mayıs 2019

Projeniz gelecek için çok şey vadediyor. Gelecekte isminizi çok yerde duyacağımızı umuyorum. Başarılar ...

Muhammed Yakup Ay
Muhammed Yakup Ay 13 Mayıs 2019

Beğendiğinize çok sevindik. Umarım düşündüğünüz şekilde gerçekleşir.

Abdurrahman Ekecik
Abdurrahman Ekecik 05 Ağustos 2019

Projeniz güzel hocam bir yazılımcı olarak param olsa desteklerdim :)n

Muhammed Yakup Ay
Muhammed Yakup Ay 05 Ağustos 2019

Projemizi begendiğinize sevindik. Maddi olmasada manevi olarak destek oldunuz. Çok teşekkürler.

YORUM YAP

GÖNDER

Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin