Ön sipariş modeli ile insanların kitlesel bir şekilde siparişlerinin toplandığı ve toptan birim fiyatına yakın ürün satın alabildikleri bir platform

Limdrop.com kuruluş amacı nedir?


Limdrop’un kuruluş amacı, son kullanıcının mümkün olan en uygun fiyatla ürünlere erişmesini sağlamaktır. Müşterilerimiz için hedefimiz arzu ettikleri ürünleri kendilerine toptan fiyatından ulaştırmak.


Bu bağlamda geliştirdiğimiz iş modeline ‘’kitlesel alışveriş’ adını verdik.

Çalışma prensibimiz aslında çok basit, sizin gibi aynı ürünle ilgilenen bir çok kişiyi platformumuzda toplayıp ‘’ön sipariş’’ usulü ile siparişlerinizi bir havuzda topluyoruz ve daha sonra bu siparişlerinizi ilgili firmaya götürüp ürünleri sizin adınıza toptan usulünde satın alıyoruz. Bu sayede geleneksel bir perakende firmasının kira, işçi, risk ve depo maliyetlerine maruz kalmadan ve müşterilerimize maruz bırakmadan toptan birim fiyatına ulaşabiliyoruz.
-Drop’ların çalışma şekli nasıl olacak?


Ürünün kategorisine göre belirlediğimiz zaman ve kontejyan sınırlamaları olacak. Bu sayede firmaların karşılayamayacağı talep yığınından sizi korurken aynı zamanda katıldığınız veya katılmak istediğiniz ‘’drop’’un ne zaman sona ereceğini ve dağıtıma başlanacağını güncel olarak takip edebileceksiniz. Buna ek olarak ‘’drop’’da ki ürüne ne kadar talep artarsa kademeli olarak birim fiyatı da o kadar düşecek.


-Drop’a girecek ürünleri nasıl belirleyeceğiz?


Güncel olarak piyasayı ve trendleri takip edecek olan ekibimiz ürünleri belirleyecek ve buna ek olarak site üzerinden haftalık oylamalar başlatacak bu sayede ‘’topluluk’’ olarak sizde hangi ürünleri istediğinizi bize iletebilecek ve bizde sizin taleplerinize göre hareket edebileceğiz.Neden Limdrop?


Rakiplerimizden ayrıştığımız noktalar;


 • Ürünleri toptan fiyattan aldığımız için müşterilerimize fiyat avantajı sağlamak


 • Herhangi bir aracı e-ticaret sitesine bağlı olmadan satış yapabilmek


 • Minimalist ve sade site dizaynı


 • Pazar yeri karışıklığı olmaması


 • Mağaza kirası, işçi, risk, komisyon veya depo maliyetlerini müşterilerimize maruz bırakmamak.Premium üyelik içeriği ne olucak?


Premium üyeliği olan kullanıcalarımız tüm siparişlerinde ek ücret ödemeden express kargo hizmetimizi kullanabilir, ‘’Drop’’larda kontejyan sınırına takılmaz ve ‘’Premium Drop’’ olarak adlandırdığımız droplara davetiye gerekmezsizin katılma imkanına sahip olurlar. Buna ek olarak Topluluk içinde olmasını istedikleri ürünler veya ürün için oylama başlatabilir ve öncelikli destek hattımızdan faydalanabiliceklerdir.Neden desteğinize ihtiyacımız var?


 • Sunucu: Yüksek trafiği kaldırabilecek ayrıca modüllerimizin iyi çalışması için gerekli donanımda sunucu maliyeti.


 • Geliştirme ve Yazılım: Hem web hem de mobil platformlar için gereken profosyonel yazılım desteği ve ek olarak yazılacak scriptlerin maliyeti.  Anasayfa örneği;  Ürün sayfası örneği;


Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

 • fonbulucu.com İlk Destek
  3 yıl önce
  1.000
  Destek
  1.000


TAKIM


Barış Yusuf Eryentür
Bariscan Aydın-9612
Ahmet Tunatınaz-10688
Sinan Akgün-10690

YORUM YAP

GÖNDER

Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin