ÖNEMLİ:
BU BİR EntreCOM Girişimidir.

BU KAMPANYADA TOPLANAN DESTEKLER, HEDEF TUTARININ YARISINDAN FAZLA OLMASI DURUMUNDA KAMPANYA BAŞARILI SAYILIR ve TOPLANAN FON KAMPANYA SAHİBİNE AKTARILIR.


Üniversite ikinci sınıfta yaratıcı drama ile tanıştım ve eğitim almaya başladım. Bir sene boyunca eğitime devam ederek bu alanda yetkinliğe ve deneyime ulaştım. Yaratıcı drama odaklı atölyeler yazdım, farklı insanlar ve gruplarla uygulayarak somut olarak da deneyim edindim. Daha sonra yaratıcı dramayı birçok farklı dinamiğe adapte edilebileceğini fark ettim. Girişimcilik ile tanıştım ve girişimcilik hakkında araştırmalar yapmaya başladım. Bu alanda edindiğim bilgiler doğrultusunda girişimciliği ve yaratıcı dramayı birleştirmeye karar verdim. Kendi girişimcilik yolculuğuma başlayıp, ilk olarak iş kanvası eğitimini yaratıcı dramaya adapte ettim. Pek çok kişinin takdirini topladım. Enis Erdem Yurdatapan ve EntreCom ile tanışıp bu yolculukta birlikte yürümeye karar verdik. Dört farklı yerde de etkinlik düzenledikten sonra bu işin olabileceğini gördüm. Marka olarak ilerleme kararı verip, çalışmalarıma başladım. Keşfet, Yarat ve Mutlu Olmak kelimelerinin ilk iki harfini toplayarak KEYAMU adıyla markamı belirledim. 

 

Keşfet, yarat, mutlu ol projemizi ortaya koyarken hem gözlemlediğimiz hem yaşadığımız bazı problemlere çözüm bulmak ve ortadan kaldırmak için yola çıktık. 


Keşfet

Daha önce gittiğiniz etkinlikleri eğitimleri ve atölyeleri düşününüz. Süreçte sadece eğitime bağlı kalıyorsunuz. Katılımcılar ile  birbirinizi  tanımıyorsunuz ve süreç içinde kendinizi hiç ifade etmiyorsunuz. Biz de bu nedenle sürece tanışma oyunları ile başlıyoruz. Süreç içinde katılımcıların birbiriyle tanışmasını ve sürece alışmalarını sağlıyoruz. Oyunlar oynayarak işlediğimiz konunun oyunları içine adapte ederek katılımcılar işlediğimiz konuyu öğreniyorsunuz. Bu sayede kendiliğinden öğrenme ediniminiz başlamış olur. 

 

Yarat

Eğitimler de öğrendiğimiz  bilgileri de günlük hayatta uygulamanızı bekliyoruz fakat günlük hayatın içine eğitimler adapte etmiyoruz. İşte biz de tam olarak bu problemi canlandırma yöntemi ile çözüyoruz.  Katılımcılara işlenen konu üzerinden rolleri tanımlıyoruz. Konuya uygun olarak rolleri canlandırmasını bekliyoruz.  Bu sayede işlenen konuyla ilgili tutum ve davranışlarınızı gözden geçirmenizi sağlıyoruz. Her canlandırma sonrası roller hakkında ve canlandırma sırasında yaşananlarla ilgili fark ettiklerinizi  gözden geçiriyoruz. Yaratma süreciniz gerçekleşmiş olur. 

 

Mutlu Ol

En son aşamaya geldiğimizde bu değerlendirme kısmı işlenen konuyu ne kadar özümsediğinizi, hem de konuyla ilgili kazandığı farkındalık, bilgi ve tecrübenizin bir tartımıdır. Bu sayede de mutlu olma aşamanız da tamamlanmış olur.

 

Kişiselleştirilmiş en verimli kurguyu yaparak her konuyu bütün dinamiklerin içine adapte edebiliyoruz. Buna ek olarak konuya uygun sadece oyunlar tasarlamak istiyoruz. İçerikleri de daha çok iş dünyasına ve girişimcilik dünyasında uygulamak istiyoruz.


Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

 • Birsu Kambur
  11 ay önce
  50
  Destek
  50
 • Yasemin Ük
  11 ay önce
  20
  Destek
  20
 • Gizli Destekçi
  11 ay önce
  20
  Destek
  20
 • Raife İdil Ketenci
  11 ay önce
  20
  Destek
  20
 • A. Oğuz Gülay
  11 ay önce
  50
  Destek
  50
 • Gizli Destekçi
  11 ay önce
  50
  Destek
  50
 • Ecem Çuhacı Küçük
  11 ay önce
  50
  Destek
  50
 • fonbulucu Platformları
  11 ay önce
  50
  Destek
  50


TAKIM


Cansu Kambur
Selen Yüksel-23166
Ecem Çuhacı Küçük-5998

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

Ankara Kalkınma Ajansı
160
gün kaldı
PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi Destek Ol

PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi

Biyoteknolojik ürünlerimiz ile bitki büyümesi teşviği, zararlı böceklerin kontrolü ve mantar hastalıklarının engellenmesi mümkündür.

DESTEK 220 HEDEF 10.000
Ankara Kalkınma Ajansı
42
gün kaldı
Bu bir Test Projesidir Destek Ol

Bu bir Test Projesidir

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

DESTEK 2 HEDEF 10.000
Ankara Kalkınma Ajansı
0
gün kaldı
ZEYTİN AĞACINA SPONSOR OLDUM İncele

ZEYTİN AĞACINA SPONSOR OLDUM

Herkesin bir zeytin ağacı olmalı

DESTEK 1.090 HEDEF 5.000