Hominn müzik severleri amatör müzisyenlerle bir araya getiren bir platform. Her defasında farklı bir evde toplanıyoruz ve amatör müzik grupları burada 30-40 kişilik gruplar için müzik yapıyorlar

Özetle Ne Yapacağız?

Hominn insanları sosyalleştirmeye farklı bir taraftan bakan bir platform. Her etkinlikte farklı bir evin bahçesi, salonu veya terasında 30-40 kişi bir araya geliyoruz. 3-4 farklı amatör sanatçı ve grup bir kaç saat boyunca bizlere kendi parçalarını veya coverlarını dinletiyor. Bu sırada ekibimiz bütün bu anları kayıt altına alarak mini klipler hazırlıyor. Beğenilen gruplarla yapımcı firmaları görüştürüyoruz. 

Peki Neredeyiz?

İlk Durağımız Ankara, ardından çok kısa sürede İzmir, Eskişehir gibi farklı illerde düzenli olarak etkinlikler yapacağız.

Her ay en az bir tane düzenlenecek etkinliklerin öncesinde etkinlik mekanı taleplerini toplayacağız. Her etkinlikte farklı konumda toplanacağız. Bizim için önemli olan ev ortamını yaşatacak ve insanların birbiriyle tanışabileceği eğlenceli ve sıcak mekanlar bulmak.

Ne Yiyecek Ne İçecek Bu Millet?

İşte burada sponsorlarımız partnerlerimiz ve destekçilerimiz devreye giriyor. Merak etmeyin biz sizin rahatınız için her şeyi düşündük. Sponsor ve partnerlerimizden gelen yiyecek ve içecekler etkinlik boyunca bizlerle olacak.

Kim Çıkıyor Sahneye?

Sahneye grup veya bireysel olarak amatör müzik ile uğraşan kişiler çıkacaklar. Burada amatörden kastımız sizleri amatör olarak görmemiz değil tabi ki. sadece tanınmamış bilinmemiş genç yetenekleri arıyoruz, onlara da sahne fırsatı vermek istiyoruz. 

Klipler Geliyor...

Sahne alan grupların seslendirdikleri tüm parçaları dijital ses kaydına ve kamera kaydına alarak mini klipler hazırlayacağız. Bu klipleri Youtube hesabımızda paylaşacağız. Beğenilen parçaların müzik platformlarında yayınlanması için destek olacağız.

Nereye Gidiyor Bu Kadar Para?

Toplanan fonlar ve sponsor gelirleri ile etkinliklerde kullanılacak ekipmanların giderlerini, pazarlama ve tasarım masraflarını karşılayacağız. 

Peki Biz Kimiz?

Bizler projelerden projelere koşan ve farklı alanlarda bir çok organizasyon tecrübesi olan bir kaç kişiyle başlayan ve devamlı büyüyen bir ekibiz

Fotoğraf Galerisi
Henüz proje için resim eklenmemiştir.

Video Galeri

  • Gizli Destekçi
    3 yıl önce
    20
    Destek
    20


TAKIM


Hüseyin Macit
Utku Buğra Karacan-10308
Yasin Karadag-10311

YORUM YAP

GÖNDER

Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin