Ülkemizden de, globale işler çıksın istiyorum.

Merhaba sevgili destekçim. Projemi anlatmadan önce biraz kendimi tanıtmak istiyorum. 1996 yılında Bursa'da doğdum. Okuma yazmayı öğrendiğimden beri haftada bir kitap bitiriyorum. Gıda mühendisliği ve fotoğrafçılık okudum. Bunların yanında metin yazarlığı, video editörlüğü ve photoshop tasarımları da yaptım. Video oyunlarına da fazlasıyla bağlıyım. Küçük yaşlarımdan itibaren fazlasıyla kitap, video oyun ve film tükettiğim için, artık çıkan ve çıkmış olan ürünlerin kaliteleri bana yeterli gelmemeye başladı. İstediğim romanı bulamıyor, istediğim oyunu oynayamıyordum çünkü yılların oluşturduğu bilgim ve kültürüm, ortaya çıkarılan eserleri yetersiz buluyordu. Ben de eksikliğini hissettiğim bu duruma "kendi romanımı yazmalıyım" diyerek çözüm buldum. Şimdi size diğer paragrafta projemden bahsedeceğim.

Uluslararası başarı sağlamış Harry Potter, The Lord of The Rings gibi kitap serileri var.  Bizim ülkemizden neden bu başarı seviyesine ulaşacak kitap serisi çıkmasın? Benim tam 8 kitap sürecek roman fikrim var. Kitabın evrenini sanki bir video oyun evreni tasarlarmışçasına tasarladım. Kıtalar, ülkeler oluşturdum. Ülkelere farklı kültürlere sahip insanlar ve iklimler atadım. Bir arka plan hikayesi oluşturdum. Şimdi de kitabımı yazmaya başladım. Kitabımı ülkemizde yayınlatmak istiyorum. Sonrasında ingilizce çevirisini yaptırıp uluslararası bir kitleye sunmak istiyorum. Bu işlemlerin bir kısmını yapabilmem adına 15.000TL fon açtım. Bu fon, kitabını yayınlama ve çeviri işlemlerinin tamamını karşılamayacak, üzerine ben de ekleme yapacağım ancak çok büyük destek olacak. Umarım siz de heyecanıma ortak olur ve bana destek sağlarsınız.

Fotoğraf Galerisi
Henüz proje için resim eklenmemiştir.

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.

TAKIM


Hüseyin Dinç

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

Ankara Kalkınma Ajansı
42
gün kaldı
Bu bir Test Projesidir Destek Ol

Bu bir Test Projesidir

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

DESTEK 2 HEDEF 10.000
Ankara Kalkınma Ajansı
0
gün kaldı
ZEYTİN AĞACINA SPONSOR OLDUM İncele

ZEYTİN AĞACINA SPONSOR OLDUM

Herkesin bir zeytin ağacı olmalı

DESTEK 1.090 HEDEF 5.000
Ankara Kalkınma Ajansı
160
gün kaldı
PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi Destek Ol

PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi

Biyoteknolojik ürünlerimiz ile bitki büyümesi teşviği, zararlı böceklerin kontrolü ve mantar hastalıklarının engellenmesi mümkündür.

DESTEK 220 HEDEF 10.000