Akşam Yemeği Aboneliği

Türkiyenin Online Ev Yemeği Siparişi Verebileceğiniz Veya Yaptığınız Ev Yemeğini Satıp Para Kazanabileceğiniz bir Pazaryeridir.

Oluşturduğumuz Abonelik ve Üyelik Modeli İle Ev Kadınlarımız Yaptıkları Yemekleri Önceden Bildikleri Kişi Sayısına Göre Yapacaklar ve Satacaklar.

İşleyişi ;

Lokasyon Bazlı Çalışan Sistemimiz Göre Kendi Mahallenizden Size  En Yakın Mutfağı Seçiyorsunuz ve Sunmuş Olduğu Yemekleri Gün Sayısına Göre Belirleyip Sipariş Veriyorsunuz. Pazartesiden Cumartesi ye kadar Hergün Taze ve Leziz Yemekler Belirttiğiniz Saatte Kapınıza Teslimat yapılıyor.

Özellikle Belirtelim Yemekleri Kendi Komşunuz veya Kendi Mahallenizden Bir Anne Yapıyor Olacaktır.

Her Gün 4 Çeşit Taze Yemek Menusunu 12,90 TL den Kapınıza Teslimat Yapılacaktır.

4 Çeşit Yemek Menüsünde Hergün Şunlar Olacaktır. 1- Çorba 2 -Ana Yemek 3- Garnitür - Aperatif Yemek 

Örnek Menu ; Domates Çorbası, Taze Yeşil Fasulye, Bulgur Pilavı, Cacık Toplam Fiyat ;12,90 TL 

Yanda Tarafta Sunduğumuz Destek Ol Seçeneğinde 50 TL lik Bir Ödülü Aldığınızda Veya Diğer Bir Ödülü Aldığınızda Bizim site Tasarımı ve Mobil App Tasarımını  Daha Profesyonel, Daha Kolay, Daha Basit Hale Getirip Tüm Türkiye de Yaygın Bir Hale Getirmek, Bütün  Ev Kadınlarının Bu Sisteme Dahil Olmasını Sağlayarak Para Kazanmalarını Sağlamaktır. 

Unutmayınız!!

Alacağınız Bir Adet  Destek Ol  Paket Fiyatı  İndirimli Fiyattır Ve  Sadece Ön Sipariştir.  Karşılığı olan ve değerinden fazla eden bir ödüldür. (1 adet Menu Fİyatı ; 12,90 x6 gün ; 77,4 TL) Sistem aktif olduğunda Bir Hafta Ev Yemeğini Bu Fiyattan Yersiniz. Eğer Yemeği Beğenmez İseniz Beğenmediğiniz Yemeğin Yerine Başka Mutfaktan Başka Ahçıdan Tekrar Söyleyebilirsiniz. 

Çalışan Evli İş İnsanımızın Birazcık Yükünü Azaltmak Onlara Zamanlarını Kazandırmak, Eve Geldiklerinde Yemek Yapmak İçin Zaman Kaybetmemelerini Sağlamak Doyurucu ve Leziz Yemekler Sunmak, Özellikle Küçük İşletmelerdeki Personele Verilen Doyum, Tat, Leziz Sağlamayan Yemeklerin Yerine Doyurucu Yemek Sunmak, Özellikle Ailesinden Ayrı Başka İllerde Okuyan Öğrencilerimiz ile  Tek Yaşayan Bireylerin Her gün Taze Sıcacık Yemek Yemelerini ve Çok uygun Fiyat İle Ulaşılabilir Olmak,  Başlıca Hedefimizdir..

Özellikle Küçük İşletmelerdeki Personellerin  Yetersiz Yemek Ücreti ve Sağlıksız Tabldot Yemeklerine Maruz Kalmaları Motivasyon ve Enerjilerini Düşürmekte İş Kaybı Yaşanmaktadır. Bu Noktada Aylık Abonelik Modeli İle Hem İndirimli 4 Çeşit Yemek Yiyeceksiniz Hem Sağlıklı Hem Sıcak Hem Kendi Mahallenden Yemek Yiyeceksiniz.

Desteğiniz İçin Teşekkürler...

Fotoğraf Galerisi
Henüz proje için resim eklenmemiştir.

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


TAKIM


Zafer Gül

YORUM YAP

GÖNDER

Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin