Emlak Alım ve Satımı Hakkında Bildiklerinizi Unutun

Evinizi satmayı veya ev almayı düşünüyor musunuz? Düşünüyorsunuz ancak emlak ofislerini dolaşarak uğraşmak istemiyorsunuz. Ev alıp satmak gerçekten bedenen ve ruhen çok sıkıntılı bir süreçtir. Bu süreçte  sık sık rahatsız edici telefon konuşmaları, güven telkin etmeyen kişi ve davranışlar ve talep edilen yüksek komisyon ücretleri evinizi satarken veya alırken oldukça can sıkıcı süreçlerdir.İşte bizler de bu problemi yaşayanlar olarak yeni nesil bir emlak platformunu hayata geçirmek istedik.
Bu platform nasıl işliyor derseniz? Evinize kadar geliyoruz, profesyonel fotoğraf makinelerimizle evinizin harika fotoğraflarını çekiyoruz ve bu fotoğrafları eviniz satılana kadar mevcut tüm emlak ilan sitelerinde yayınlıyoruz.
Sizin kendi kişisel zamanınızdan ya da işlerinizden feragat ederek strese girmenize hiç gerek yok. Üstelik bunu bir sefere mahsus 99 TL karşılığında yapıyoruz.
Komisyon mu?. Hayır maalesef. Alıcı ve satıcıdan komisyon almadan yapıyoruz. Dedik ya emlak sektöründe artık bazı şeylerin değişmesi gerekiyor. Satıcı web sitemizden paketini seçiyor. Bizler hemen evini tüm emlak sitelerinde sergileyip milyonlara gösteriyoruz.Tek seferlik ücretle 1 yıl boyunca. 99 tl lik ücret dışında satış sonunda ne alıcıdan ne satıcıdan başka bir ücret talep emiyoruz. Üstelik tüm süreç boyunca yanınızda yer alarak her türlü desteği sağlıyoruz.
Emlak Alım Satımı Hakkında Tüm Bildiklerinizi Unutun.
Dürüst. Şeffaf. Sorunsuz.
99 ₺. Hepsi içinde. Komisyon Yok. 
https://www.evfabrikasi.com/
Fikir nasıl aklıma geldi;Emlak sektörünün içinde olduğum için yüksek komisyon ücretlerinin alıcı ve satıcıların ne kadar canını sıktığını gördüm. Ve bu sorunun çözülmesi gerektiğine inandım.
Amacım; Alıcı ve satıcıların komisyon ödemeden satış işleminde buluşması. Fonlamam gerçekleşirse sizlerden aldığım destekle daha çok insana ulaşıp daha çok insanı komisyonsuz bir şekilde ev sahibi yapmak istiyorum.
Fonlama amacım fotoğraf makinesi almak, emlak ilan portallarına üye olmak.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


TAKIM


Fatih Kılıç

YORUM(1)

Tolga İnan
Tolga İnan 13 Ağustos 2020

Komisyon olayına bu denli düşman olunmasını anlamıyorum. Komisyon zaten saydığın hizmet ve desteklere karşılık alınan bedele deniyor. Yani sen de komisyon alıyorsun ancka komisyonunu 99TL gibi bir alana kısıtlamışsın. Bunu serbest bir emlakçı olarak herhangi bir fonlamaya ihtiyaç duymadan yapabilirsin. Ancak 99TL gibi bir ücret ile geçinemezsin ne yazık ki. Bunun için de sürümden kazanmaya ihtiyaç duyacaksın. Daha çok kişiye hizmet vereceksin. Ama bunun da gücünün yetmeyeceği bir limiti var. Senin dediğini şuan zingat gibi siteler yapıyor. Belli sabit ücrete sana temel hizmetleri sunuyorlar. 99TL gibi bir ücrete üye olacağın portalların, sitelerin aylık ücretlerini bile ödeyemezsin. Ticari olmayan üyelikler açarsan da evleri zamanında satabilmr şansın düşük.nnÜzgünüm, aşırı düşünülmemiş ve sadece fiyat avantajına odaklanılarak hazırlanmış bir fikir. Komisyonculuk doğru yapıldığında çok elzem ve faydalı bir şeydir. Komisyon oranları da devlet tarafından belirlenmiştir hali hazırda. Siz evinizi emlakçıya verirsiniz, istediğiniz fiyatı söylersiniz. O da müşteriyi bulana kadar her şeyle ilgilenir. En sonunda satış günü kapınızı çalar imzayı atarsınız. Zaten gayet düzgün bir sistem.nnEmlak konusunda çok farklı noktalarda eksiklikler var onlara odaklanırsanız çok daha başarılı fikirler çıkacaktır. ABD modeli bir emlakçılık sistemi için fikir üretilebilir. Ama bunlara kitlesel fonlama ne kadar gerekli bilmiyorum.nnBaşarılar.

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin