Hayallere son adım

Aslında herkes için sıradan bir proje olarak görünse de benim için durum biraz farklı.  23 yaşındayım ve evliyim. Evimi geçindirebilmek için ticaret hayatına atılmak istiyorum. 

İlk adım olarak evimin bir odasını e-ticaret yapmak için ayıracağım. Ayakkabılarımı buradan eşimin yardımıyla pazarlamak istiyorum. Sonrasında kazandığım para ile İzmir' de bir dükkan açmak istiyorum. Hedeflediğim fona sizlerinde desteği ile ulaşabilirsem ilk önce tabii ki mağazamı açmayı düşünebilirim. 

gLvcXDFNdprG.jpeg

Bu arada akıllar da herhangi bir soru işareti kalmaması için projemle ilgili şöyle bir bilgi vermek isterim 50.000 bütçe istedim. Çünkü 10.000-20.000 ₺ arası ayakkabı almak istiyorum. 10.000-15.000 ₺ arası ise reklam vermek istiyorum. Sosyal medya hesaplarından biliyorsunuz ki en iyi pazarlama tekniğidir reklam.

Maalesef  ki bu işi internet üzerinden yürütecek bir bilgisayarım yok, öncelik olarak bir bilgisayar almak istiyorum.  Bir iş kurabilmeniz için şahıs şirketi de olsa bir şirket açmanız gerekiyor. Kendi markama ait kutu karton ve kartvizit bastırmam gerekiyor. Bu işi evin bir odasında yapacağım için odaya ufak da olsa bir dekor yapmam gerekiyor. En son olarak kargo anlaşması yapmam gerekiyor. Bütün bunların tamamlanması için belirlediğim bütçe yetebilir.

Şimdiden destekleri için herkese teşekkür ederim...

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.

TAKIM


Enes Ay

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin