İnsanların trafikte yaşadıkları zaman kaybının önüne geçerek kendilerine daha fazla zaman ayırmalarını ve bunun hem pratik hem de eğlenceli olmasını istiyoruz.

NE YAPMAK İSTİYORUZ?
Kısa ve orta mesafeli ulaşımın çevreci alternatifi olmak istiyoruz. Kullanıcılarımıza sunacağımız fırsatlarla beraber genellikle dakika bazlı olarak, pratik, eğlenceli ve zamandan tasarruf sağlayarak kolay bir ulaşım sağlamalarını istiyoruz. Şuan da geliştirmekte olduğumuz mobil uygulamamız sayesinde kullanıcılarımız İstanbul’un en merkezi noktalarında bulunacak olan mobil istasyonlarımızdan dezenfekte edilmiş ve havalandırılmış elektrikli mopedleri ihtiyaç duydukları süre kadar kullanabilecekler.
 

NEDEN DRYVE?
Moped kullanmanın en teknolojik, en hızlı ve en tasarruflu yolu, internet ve mobil uygulamalar üzerinden son derece ‘kullanıcı odaklı’ bir moped kullanma deneyimi sunar. Sokak aralarında gelişi güzel bırakılan tekrar, tekrar kullanıma sunulan scooterlar yerine dezenfekte edilmiş ve ulaşılması kolay mopedler ile yolculuklarını keyifle sürdürmelerini sağlayacağız.

KULLANICILARIMIZIN;
Trafikte yaşadıkları zaman kaybının önüne geçip kendilerine daha fazla zaman ayırmalarını istiyoruz.
Ulaşımları boyunca yolculuklarının keyifli geçirmelerini istiyoruz.
Zaman kısıtlamalarına takılmadan dilediklerinde özgür olmalarını istiyoruz.
Kolay, ekonomik ve daha verimli bir yolculuk yapmalarını istiyoruz.


DRYVE NEDİR?
DRYVE; dünya da giderek yaygınlaşan scooter sharing iş modeline benzer bir yapıya sahip dakikalık elektrikli moped kiralama platformu

ÇEVRE DOSTU DRYVE
Çevre kirliliğine ve iklim değişikliğine neden olan karbon salınımını azaltan DRYVE, enerjinin verimli kullanımını sağlar ve karbon ayak izinin azalmasına yardımcı olur.
Kullanıcılarımızın DRYVE ile sağladıkları enerji tasarrufunun yanı sıra; çevreye duyarlı, gürültü kirliliğine yol açmayan, sessiz ve ekonomik bir yolculuk yapabilirler.


Fotoğraf Galerisi
Henüz proje için resim eklenmemiştir.

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.

TAKIM


Beytullah Aygün

YORUM YAP

GÖNDER

Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin