Merhaba, ben 21 yasindayım ve Türkiye Hava sporları Federasyonu' nun lisanslı drone yarışı sporucusuyum. Sahip olduğum insansız hava aracı sertifikam ve ehliyetim ile kamu yararına işler yapmaktayım.

Örneğin;  Emniyet Genel Müdürlüğü' ne çeşitli yardımlar, eğitimler, kullanma konusunda teknik olarak eğitimler verebiliyorum. Çiftçilerimizin havadan toprak analizi yapabilmesi adına ziraat mühendislerimize destek olabiliyorum.Devlet dairelerine ve ilgili birimlerine belediye başkanlıklarına haritalama konusunda yardımcı olabiliyorum.

En önemlisi de Arama Kurtarma Faliyetlerinde Havadan bir göz olabiliyorum.Ulaşılamayan yerlere cihazımla uçarak bakabiliyorum ve şimdi bunu devam ettirmek istiyorum.

Maalesef çeşitli maddi sıkıntılardan dolayı üniversite borcum olduğu için cihazlarımı satmak zorunda kaldım cihazlarımı yeniden toplamak için destek bekliyorum.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.

TAKIM


İlker Aksoy

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

Ankara Kalkınma Ajansı
0
gün kaldı
Gören Ellere Oyuncaklar İncele

Gören Ellere Oyuncaklar

FIRSAT EŞİTLİĞİ OYUNCAKLARLA BAŞLAR. İhtiyacına uygun oyuncak, her çocuğun hakkıdır.

DESTEK 17.600 HEDEF 30.000
Ankara Kalkınma Ajansı
1
gün kaldı
Askıda Robotik Destek Ol

Askıda Robotik

Askıda Robotik, devlet okullarında STEM bazlı bir eğitim vererek 9-10 yaş grubunu teknoloji konusunda bilgilendirmeyi amaçlar.

DESTEK 2.700 HEDEF 27.000
Ankara Kalkınma Ajansı
1
gün kaldı
e-tercih Destek Ol

e-tercih

Ülkemizdeki üniversite/bölüm tercihlerini ücretsiz olarak ve herkesin kullanabileceği bir şekilde iyileştirmeyi amaçlayan sosyal girişim.

DESTEK 4.870 HEDEF 30.000