Merhaba, ben 21 yasindayım ve Türkiye Hava sporları Federasyonu' nun lisanslı drone yarışı sporucusuyum. Sahip olduğum insansız hava aracı sertifikam ve ehliyetim ile kamu yararına işler yapmaktayım.

Örneğin;  Emniyet Genel Müdürlüğü' ne çeşitli yardımlar, eğitimler, kullanma konusunda teknik olarak eğitimler verebiliyorum. Çiftçilerimizin havadan toprak analizi yapabilmesi adına ziraat mühendislerimize destek olabiliyorum.Devlet dairelerine ve ilgili birimlerine belediye başkanlıklarına haritalama konusunda yardımcı olabiliyorum.

En önemlisi de Arama Kurtarma Faliyetlerinde Havadan bir göz olabiliyorum.Ulaşılamayan yerlere cihazımla uçarak bakabiliyorum ve şimdi bunu devam ettirmek istiyorum.

Maalesef çeşitli maddi sıkıntılardan dolayı üniversite borcum olduğu için cihazlarımı satmak zorunda kaldım cihazlarımı yeniden toplamak için destek bekliyorum.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.

TAKIM


İlker Aksoy

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

Ankara Kalkınma Ajansı
39
gün kaldı
Bu bir Test Projesidir Destek Ol

Bu bir Test Projesidir

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

DESTEK 2 HEDEF 10.000
Ankara Kalkınma Ajansı
157
gün kaldı
PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi Destek Ol

PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi

Biyoteknolojik ürünlerimiz ile bitki büyümesi teşviği, zararlı böceklerin kontrolü ve mantar hastalıklarının engellenmesi mümkündür.

DESTEK 220 HEDEF 10.000
0
gün kaldı
ZEYTİN AĞACINA SPONSOR OLDUM İncele

ZEYTİN AĞACINA SPONSOR OLDUM

Herkesin bir zeytin ağacı olmalı

DESTEK 1.090 HEDEF 5.000