Dünün Deneyimi, Bugünün Bilgisi Ve Geleceğin Teknolojisi İle Güçlü Ve Kararlı Bir Girişim; Wolaps.Com

Dünün Deneyimi, Bugünün Bilgisi Ve Geleceğin Teknolojisi İle Güçlü Ve Kararlı Bir Girişim; Wolaps.Com

 

Bizler 2015 yılında AR-GE çalışmalarına başlamış, 2021 yılında hizmete girmiş webmaster ilanları alanında uzmanlaşmayı hedef edinmiş bir portalız. Aldığımız yatırımlar ile 2021 yılında güncellenme ve yenilenme sürecine başlayarak 2021 Ocak itibari ile yeniden yayın hayatımıza geri dönmüş bulunmaktayız. En güncel ve doğru ilan prensibi ile yoluna hızlı adımlarla devam eden projemiz sadece 2021 yılı Ocak’tan, Şubat ayı sonuna kadar %200 gibi büyüme gerçekleştirmiş ve özellikle smm hizmeti ve yazılım satış hizmeti verenlerin gözde web portalı konumuna ulaşmak adına hızla yol almaktayız. 

Wolaps.com gerek işin ticaretini yapmak isteyen kurumsal üyelerimiz, gerekse sitelerinin ihtiyacını gidermek isteyen bireysel üyelerimiz için büyük ve güvenilir buluşma noktası olmayı ilke edinmiştir. Bu anlamda sektöre yeni bir soluk ve iş prensibi kazandırmayı planlamaktayız. Çözüm üretmek anlamında sadece kurumsal ve sektörde lider kişi ve kurumları çatımız altında toplamayı hedeflemekteyiz.

 

Kurumsal Hizmet Ve Destek Wolaps’ Ta!

 

Kurumsal tüm üyelerimize minimum maliyet ile maksimum kazanç elde etmelerine ve kurumsal kimliklerine uygun müşteri portföyü ile buluşmalarına olanak sağlamaktayız. Tüm üyelerimize 7/24 devam eden internet reklamlarımız, güçlü web yazılım ve arama motorlarındaki hâkimiyetimiz ile zahmetsiz ve masrafsız reklam olanağı sunmaktayız. Söz konusu webmasterlar ise web portalımız sizler için bunu kısa sürede gerçekleştirecek alt yapısını durmaksızın güçlendirmekte ve firmanıza artı değer katacak uygulamaları hayata geçirmektedir.

Kesintisiz müşteri memnuniyeti, minimum maliyetlerle maksimum verim ve gelişen bir sektör için Wolaps.com her zaman yanınızda!


Yukarıdaki fiyatlar bizim tam anlamıyla büyümemiz için gerekli olan giderlerdir. Elimizdeki parayı alt yapımızı ve yazılımımızı geliştirmek için harcadığımız için reklama verecek paramız kalmadı. Bu tarz projeler için reklam olmazsa olmaz bir durumdur. Bu yüzden bir fona ihtiyaç duyduk. Az çok demeden gelecek her fon bizim için kritik önem taşıyor. 


wolaps.com olarak artık insanların webmaster forumlarında ilan ekleyip müşteri bulmasını, müşterilerin forumlardan satıcı bulma olayını tamamen bitirip yeni teknolojiler ile hazırladığımız sistemimiz ile yapılmasını planlıyoruz.

GELEN FONLAMA KULLANIMI:

Her şey neredeyse hazır. Sitenin kullanım oranını arttırmak bazı hataları giderebilmek ve daha iyi bir sunucu için bir takım ihtiyaçlarımız var. Bu fonlamadan gelen para aşağıdaki gibi kullanılacaktır.

  • SSD VDS 2 - Sanal Sunucu:800
  • Google Adwords ve Sosyal Medya Reklamları: 1700₺
  • Tasarımsal Sorunlar ve Yazılımsal Eklemeler İçin Giderler: 500₺  

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


TAKIM


Hüseyin Demirci

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin