Detbig, gençlerin sosyal içerik ürettiği, üniversite adaylarının bölüm tercihlerinde yol gösterici olduğu bir sosyal gençlik platformudur.

Ülkemizin geleceğinin gençlerinin elinde olduğu bilincinde, Doğru Tercih Başarılı Gelecek sloganı ile yola çıkarak üniversite adaylarının doğru bölüm tercihlerinde yardımcı olan ve üniversite öğrencilerinin de bilgi edindiği, adaylara yol gösterdiği, burs imkanlarından yararlandığı, staj ilanları ile geleceğine yön verecek staj imkanlarını yakalayabildiği ve 18 yaşını aşmış her bireyin misafir yazar statüsünde yazar olabildiği bir sosyal gençlik platformudur.


Her birey üye olarak misafir yazar profili açabilir ve birçok sunulan kategoride içeriklerini paylaşabilirler. Paylaştığınız içerikler yanında soru-cevap alanında bölümünüz/alanınız ile ilgili olarak gelecek olan soruları cevaplayabilirsiniz. Yazılarınızın sonunda paylaşılan yazarlık profili sayesinde okurlarınızın sizleri takip etmesini de sağlayabilirsiniz.


Bir şirketiniz var ve stajyer öğrenci mi almak istiyorsunuz? Detbig sitesinde kayıtlı olan öğrenciler arasından sektörünüze yönelik alanlarda okuyan öğrencilerin şirketinizde staj yapmasını sağlayabilirsiniz! 


Detbig platformu ile doğru ve kaliteli içerikler üretilecek, sektör okur yazarlığı artacak ve üniversite adayları ise doğru tercihler yaparak başarılı bir yarına sahip olacak olan bir Türkiye inşa edecektir. Sizleri de güzel ülkemizin yarınlarının mimarları olacak olan gençlerimize yol göstermek amacıyla kurulan bu projeye destek vermeye çağırıyorum.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


TAKIM


Burak Kaya

YORUM YAP

GÖNDER

Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin