Uygulamamızdan bahsedecek olursak uygulama içerisinde 10 dan fazla kategori bulunmakta olup başlıcaları yemek,market,taksi çağırma,usta-tamirci,çiçekçi vs olmak üzere il veya ilçe merkezindeki esnaflara tek tıkta ulaşım imkanı sağlamaktadır.Uygulamamız Muş ilinde çalışmaya başlamış geri dönüşleri istediğimiz gibi olmuş uygulama ile 1000 tl para kazanılmıştır.
  Hedef kitlemiz alışveriş yapmayı sevmeyen,zamanı olmayan,zamanı olup bu zamanı daha iyi kullanmak isteyen,ihtiyacını mahallesinden karşılayabilecekken kargo beklemek zorunda olanlar,istediği ürünü kısa zaman içerisinde kapısında görmek isteyenler,hava şartları nedeni ile istediklerini karşılayamayanlar (örneğin Muş ta kışın çok kar yağar ve alışveriş olanakları azalır),bununla birlikte bütün şehirlere girmek istiyoruz.
  Rakiplerimiz Yemeksepeti,Bitaksi,Mahallem,Bakkaldan,Getir gibi telefon uygulamalarıdır.
   
     Mobil alışverişte Doğu ve Güney Doğu bölgelerimizin genellikle sektör şirketleri tarafından tercih edilmemesi nedeniyle uzun yıllardır düşündüğümüz bu projeyi Muş ili başta olmak üzere Doğu ve Güney Doğu Anadolu’da başlatmaya karar verdik.Yoğun bir çalışma sonucunda kurduğumuz bu markayı tüm paydaşlarımız ile birlikte geliştirmek ve mobil alışveriş  e ticaret sektöründe söz sahibi olmak istemekteyiz. Bunun yanında kısa süre içerisinde üstlendiğimiz sosyal sorumluluk çalışmalarıyla Türk Kızılayı, Mehmetçik Vakfı gibi benzer kurumlara yardım etmek istiyoruz.

   Çarşı Cepte telefon uygulamasının amacı esnaf ile müşteriyi iyi bir platformda buluşturarak esnafların satışlarının artmasını sağlamak,tüketicilerin daha uygun ve daha iyi fiyatlara ürün bulmasını sağlamak,il veya ilçe merkezinde bulunan esnafların müşterilerine kampanyalarının daha kolay ulaşılabilir olması,boş zamanı olmayan insanların uygulamayı kullanmaları suretiyle market v.b. alışverişlerini yaparak kendilerine zaman ayırmaları, sipariş edilen ürünlerin müşterilere daha kolay ve daha hızlı bir biçimde sunarak müşterileri mutlu etmek.
   Çarşı Cepte projesi içerisinde bulundurduğu 10 dan fazla farklı kategoride yemek,market,taksi çağırma,çiçekçi,usta-tamirci,sucu-tüpçü vb. gibi sektörleri tek bir programda toplayarak programı kullanacak kişilerin ihtiyaçlarını tek bir elden karşılanmasını amaçlamaktadır.


Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • fonbulucu.com İlk Destek
    3 yıl önce
    25
    Destek
    25


TAKIM


Soner Çengeloğlu

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin