Siz biriktirin o bütünlesin. Türkiye'nin ilk bozuk parayı kağıt para veya hediye çekine dönüştüren ATM'sini yapmak istiyorum.

Öncelikle herkese Merhabalar ben Yarkın Soykan

PROJEM; Biriktirdiğiniz bozuk paraları ister kağıt paraya ister sevdiğiniz markaların hediye çekine indirim kuponuna vs. dönüştürebilen ATM ! 

* Migros CarefourSA Teknosa Starbucks Sephora Nike Trendyol gibi Büyük Firmalar için HEDİYE ÇEKİ *

Amerika'da ve Avrupa'nın bir çok ülkesinde olan bu ATM bize para bütünlerken oflayıp püfleyen esnafların baskısından, acaba paramı bütünler mi gibi ufak sıkıcı konulardan kurtaracak. Ülkemizde bozuk para biriktirmeyen nüfus %5 denecek kadar azdır. sadece 20-30 liralardan bahsetmiyorum. Aylarca yıllarca bir hedef için binler onbinler biriktiren insanlar var.

Benim projem şu siz bozuk paralarınızı atın makine saysın %2 kesintiyle size kağıt para olarak versin. Yada az bir miktarsa Büyük Süpermarketlerde veya sevdiğiniz markalar için hediye çeki olarak kesinti olmadan kullanın.

Mesela evinizde birikmiş 120 TL bozukluk var 5 kuruş 10 kuruş dahil. Eve erzak alışverişi yapacaksınız. parayı nakit çekmektense o gideceğiniz süpermarketin hediye çeki olarak kesinti olmadan direk kullanabilirsiniz.

Diğer projeler gibi kurumsal yazılara ihtiyaç duymadım. Çünkü olay çok basit bozuk parayı kağıt paraya veya Hediye Çekine dönüştüren bir ATM

YAPILACAKLAR

1- Cihaz Üretimi Veya İthalatı

2- Öncelikle Büyük süper marketlerle anlaşmalar

4- Tekstil, yiyecek, içecek, eğlence gibi alanlarda ki büyük firmalarla anlaşmalar

4- Belediyeler ile anlaşmalar

5- Bankalarla anlaşmalar


Makineler her AVM'de ve Şehir Merkezindeki Belediye Binalarında Bulunacaktır.


SÜPER MARKETLER VE KURUMSAL FİRMALAR

Makine süper marketler ve KURUMSAL FİRMALAR için çok önemli bir gelir kaynağı olabilir. 100 Liralık bozuk parayı sevdiği marka için hediye çeki yapan kişi o parayı harcama durumunda olacağı için o firma için ARTI gelir olanağıdır.

Açıkçası Proje ulusal ve herkesin kullanacağı ve en önemlisi kolaylıkla kulanabileceği TÜRKİYE'NİN ihtiyacı olan bir proje.

Bu proje hayata geçerse TÜRKİYE kazanır

Destekleriniz için çok teşekkür ederim.

. Umarım beğenirsiniz ve destek olursunuz.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


TAKIM


Yarkın Soykan

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

Ankara Kalkınma Ajansı
5
gün kaldı
Askıda Robotik Destek Ol

Askıda Robotik

Askıda Robotik, devlet okullarında STEM bazlı bir eğitim vererek 9-10 yaş grubunu teknoloji konusunda bilgilendirmeyi amaçlar.

DESTEK 2.700 HEDEF 27.000
Ankara Kalkınma Ajansı
5
gün kaldı
e-tercih Destek Ol

e-tercih

Ülkemizdeki üniversite/bölüm tercihlerini ücretsiz olarak ve herkesin kullanabileceği bir şekilde iyileştirmeyi amaçlayan sosyal girişim.

DESTEK 4.870 HEDEF 30.000
Ankara Kalkınma Ajansı
0
gün kaldı
Gören Ellere Oyuncaklar İncele

Gören Ellere Oyuncaklar

FIRSAT EŞİTLİĞİ OYUNCAKLARLA BAŞLAR. İhtiyacına uygun oyuncak, her çocuğun hakkıdır.

DESTEK 17.600 HEDEF 30.000