doğru planlama kitlesel başarı

Sokakta Yaşam Kader Değildir !

Evet arkadaşlar yaşadığımız dünya üzerinde tarihler boyunca bulduğumuz tüm kaynakları bencilce tüketmekteyiz. Fakat unuttuğumuz bir şey var ki bulunduğumuz dünya üzerinde sadece insan ırkı yok ve bu dünyada en az bizim kadar hak sahibi olan sokak hayvanlarımız da var. Ve hayal ettiğim başlatmak istediğim projeyi Mersin'de hayata geçirip ülke genelinde tepkisel bir harekete dönüşmesini temenni ediyorum.. Seçilecek pilot sitelerin bahçelerine bir bölümünü tel ve kulübeler ile çevirip sokak hayvanlarının burada barınmasını sağlamak ve bağlı bulundukları sitelerde günlük çöpe dökülen yemekleri hayvanseverlerin desteğiyle toplayıp o sitede yapılan barınaklarda ki hayvanlarımıza ulaştırmak.


Eğer bu projeyi başarıya ulaştırabilirsek amacımız ilerleyen dönemlerde 81 il de gerek hayvanseverlerin gerekse belediyelerin yardımıyla Türkiye çapında sokakta yaşayan tek bir hayvan bırakmamak üzere bu barınakları önce yapıp sonra hayvanlarımızın barınmasını sağlamaktır. Unutmayın onlarda canlı ve en az bizim kadar dünya üzerinde hak sahibiler.


Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.

TAKIM


Uğur Volkan Kükürt

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

Ankara Kalkınma Ajansı
157
gün kaldı
PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi Destek Ol

PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi

Biyoteknolojik ürünlerimiz ile bitki büyümesi teşviği, zararlı böceklerin kontrolü ve mantar hastalıklarının engellenmesi mümkündür.

DESTEK 220 HEDEF 10.000
0
gün kaldı
ZEYTİN AĞACINA SPONSOR OLDUM İncele

ZEYTİN AĞACINA SPONSOR OLDUM

Herkesin bir zeytin ağacı olmalı

DESTEK 1.090 HEDEF 5.000
Ankara Kalkınma Ajansı
39
gün kaldı
Bu bir Test Projesidir Destek Ol

Bu bir Test Projesidir

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

DESTEK 2 HEDEF 10.000