Amacım öncelikle kendim için iyi bir iş çıkarmak, ardından çevremde değerli ve gerçekten yetenekli genç kardeşlerimize destek çıkıp önlerini açabilmek.

Öncelikle herkese selam. 2 yıldır Rap müzikle uğraşıyorum. Bu alanda her geçen gün daha da profesyonelleşmek için elimden geleni, elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Müzik piyasası biraz görsele ve reklama dayalı bunun farkındayım ve stratejik olarak reklam ve görsel gücü kullanmamız gerektiğinin de farkındayım. Fakat maalesef ki şu an bu pandemi sürecinde her şey uçuk rakamlarda iken bir klip çekmenin veyahut bir yerlerde o klibe reklam vermenin ne kadar çok maliyetli olduğunu sanırım ancak işin içinde olan kişiler bilebilirler.

Bu platformda bu tarz projelere destek verildiğini gördüm. Dilerim her şey gönlünüzce olur.

Adımın, adımızın ve tanımadığım, belki de tanıyıp destek çıkacağım, adını duyuracağım çok fazla yetenekli MC kardeşimiz var. Dilerim önüm açılırsa, çoğu değeri bilinmeyen kardeşimize hem müzik hem stüdyo bakımından desteklerimi esirgemeyeceğimi bilmenizi isterim.

Teşekkürler şimdiden herkese Rap'le kalın ✌️

Bu videoyu da rastgele bir vakitte doğaçlama şekilde (Freestyle olarak, atma türkünün sert hızlı rape harmanlanmış hali diyebiliriz) söyleyerek çektim keyifli dinlemeler. :)

Fotoğraf Galerisi
Henüz proje için resim eklenmemiştir.

Video Galeri

  • Gizli Destekçi
    2 yıl önce
    40
    Destek
    40


TAKIM


Yusuf Emre Albayrak

YORUM(2)

Emrullah Işık
Emrullah Işık 21 Temmuz 2020

Gerçek anlamda bu işi bilen ve kendini geliştirebilecek bir insan olduğunu düşünüyorum gerekli şartlar sağlanır ve o klip çekilir umarım , başarılar .

Yusuf Emre Albayrak
Yusuf Emre Albayrak 22 Temmuz 2020

Destekleriniz ve olumlu mesajınız için teşekkürlerimi bizzat iletiyorum, dilerim herşey gönlümüzce ve gönlünüzce olur.

YORUM YAP

GÖNDER

Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin