"Göze hitap etmek" sloganı ile çıktığımız bu yolda tasarımın ve hayal gücünün sınırlarını zorlayarak hep daha iyisini yapabileceğimizin farkında olarak çok çalışıyoruz. Doğadan, insanlardan, tarihten kısacası varoluştan aldığımız ilhamla üretmeye devam ediyoruz.
Amacımız yaşam alanlarına dokunabilmek, sıradanlaşmış hayatlarımıza farklı bir soluk katabilmek. Duvar Saatleri, Metal Tablolar, Masa süsleri, Kişiselleştirilmiş özel hediyeler, Doğum günü, sevgililer günü ve daha birçok özel gün için oluşturulmuş hediyelik ürünler ile farklı bir hediye arayan birçok kişiye alternatif bir seçenek oluyoruz.
Özellikle kişiselleştirilmiş ürünler ile sevdiklerinizin çok daha özel hissetmesini sağlayarak hediye vermenin asıl sebebi olan karşımızdakine hissettirmek istediğimiz mutluluğun en üst sevide olmasını sağlıyoruz.

Ofislerinize, özel konsept tasarımlarla çalışma ortamlarınıza renk ve ilham katıyoruz. Müşterileriniz için özel olarak tasarlanmış promosyon ürünler ile daima hafızalarda kalmanızı sağlıyoruz.  

Vereceğiniz desteklerle hedefimiz tasarımlarımızı Yurtdışı pazarına açmak.2021 için 250.000 dolarlık satış hacmine ulaşmak. Kısıtlı olan reklam bütçemizi ulusal düzeyde reklam verebilecek seviyeye getirmek. Her geçen gün yeni eklenen tasarımlarımızla ulusal bir marka haline gelmek.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


TAKIM


Mustafa Ünsal
Betül Sağlam-19295

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

Ankara Kalkınma Ajansı
46
gün kaldı
Bu bir Test Projesidir Destek Ol

Bu bir Test Projesidir

Projeni bir cümle ile anlatmak istersen nasıl ifade edersin? Test

DESTEK 2 HEDEF 10.000
Ankara Kalkınma Ajansı
164
gün kaldı
PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi Destek Ol

PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi

Biyoteknolojik ürünlerimiz ile bitki büyümesi teşviği, zararlı böceklerin kontrolü ve mantar hastalıklarının engellenmesi mümkündür.

DESTEK 220 HEDEF 10.000
Ankara Kalkınma Ajansı
0
gün kaldı
ZEYTİN AĞACINA SPONSOR OLDUM İncele

ZEYTİN AĞACINA SPONSOR OLDUM

Herkesin bir zeytin ağacı olmalı

DESTEK 1.090 HEDEF 5.000