< BESTELOJİ NEDİR>

Söz yazarlarının,bestelenmiş eserlerini acapella veya playback  yaparak işaret diliyle okuyacakları bir platformdur.

                                                                    < UYGULAMANIN AMACI NEDİR>

 Alt yazı görseliyle desteklenmiş,işaret diliyle şarkı sözlerini izleyecekler.Kendileride istedikleri kadar sayfalarında kalacak şekilde tasarlanan uygulamada,videolar oluşturup paylaşım yapabileceklerdir.Aynı zamanda yeni beste dinlemek isteyen müzik severler.Tanınmamış sesler ise Karoeke ve Playback tercihiyle bestecilerin eserlerini seslendirip.Dileyenlerde  İşaret diliyle çeviri yapıp paylaşım yapabileceklerdir.Başta ünlü şarkı sözü yazarlarımız Gülşen,Tuğçe Kandemir,Kenan Doğulu,Tarkan,Selami Şahin,Sezen Aksu,Mazhar Alanson,Ahmet Selçuk gibi buraya sığmayacak yüreği güzel insanların uygulamamıza belirli dakikalarda paylaşım yaparak eserlerini işaret diliyle okumalarını temenni ediyorum.

                                                                        < UYGULAMAYLA NE OLUR>

Oy verme,Sohbet,Şarkı paylaşımı,Canlı bağlantı,Etkinlik bildirimleri  vs tüm görsel ve işitsel aktiviteler gerçekleştirilir.İşaret dili bilen bireyle bilmeyen arasında günlük &haftalık (Susarak İletişim Kurma Saati) diye bir bölüm olacak.Rastgele eşleşmeler sonunda interaktif bir ortam sağlanacak.

                                                                                         <AMAÇ>

İşaret dilinin toplumumuz tarafından yaygınlaşması ve bir farkındalık oluşturup onlara özel içerikler geliştirmektir.Asıl amaç ise kendi iç seslerini yanında onlara yakın dış ses olabilmektir.

                                                                                  <MASRAFLAR>

((( UYGULAMA )))  (15 bin)  (Karoeke ve playback)   Alt yazı desteği işlemleri olacağı için özel bir şirkete yaptırılacak

((( KLİP ))) Patates.Plates adlı komik bir şarkıma işaret diliyle klip

((( SİTE ))) Eser sahipleri kendi şarkılarını söylerken isterlerse işaret dili desteği alacaktır.

 Dip not.İşitme engellilere yönelik bu projemizde gerekli yatırım alındıktan sonra buraya yazılmayan bir çok içerik uygulama içinde yer bulacaktır ve tüm hakları Suti yapım olarak saklıdır

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • fonbulucu.com İlk Destek
    2 yıl önce
    2.000
    Destek
    2.000


TAKIM


Sinan Tavşan
Uğur İkiz-13368
Ali Akın Doğu-13372
Niyazi İnce-13370

YORUM(1)

Sinan Tavşan
Sinan Tavşan 03 Eylül 2019

Beethoven , işitme engelli olmasına rağmen müzikte bugün bile dinlenebilecek nitelikte yapıtlar bırakmıştır. Beethoven bizlere insanın hayatında her türlü engele takılmadan azim, hırs ,umut ve özveri ile ilelebet hedefleyeceği noktaya varabileceğini en güzel şekliyle anlatmıştır. Beethoven gibi nice umut dolu destek bekleyen işitme engelli hayatımızda varlığını sürdürmektedir.

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin