Kredi kartı ile satın almış olduğum laptop borcu için yardım kampanyası düzenlemiş olmak istiyorum.

Merhaba ben Nida Şimşek, Eskişehir Teknik Üniversitesi 2. sınıf inşaat mühendisliği öğrencisiyim. Bu projeyi eğitim hayatımı sekteye uğratmaması amacıyla yarım kalan kredi borcum için oluşturdum. Lise ve üniversite hayatım boyunca her yaz farklı işlerde çalışarak eğitim masraflarımı karşıladım (isteyenlere sigorta dökümümü gönderebilirim) , burada ailemden veya herhangi bir kuruluştan hiçbir bir destek görmediğimi ayrıca belirtmek istiyorum. Evde kaldığımız bu günlerde kendimi yazılım ve kodlama alanında geliştirmeye vakit ayırdığımdan çalışarak kredi borcumu ödeyemiyorum maalesef. Pandemi sürecinde almış olduğum  laptop (borcu yaklaşık 4000 tl kaldı) için başlatmış olduğum bu projede yapmış olduğunuz her bağış için karşılığında karakalem portre, video montaj ve wordpress ile websitesi kurabilirim. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ediyorum.

Fotoğraf Galerisi
Henüz proje için resim eklenmemiştir.

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


TAKIM


Nida şimşek

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

Ankara Kalkınma Ajansı
1
gün kaldı
e-tercih Destek Ol

e-tercih

Ülkemizdeki üniversite/bölüm tercihlerini ücretsiz olarak ve herkesin kullanabileceği bir şekilde iyileştirmeyi amaçlayan sosyal girişim.

DESTEK 4.870 HEDEF 30.000
Ankara Kalkınma Ajansı
0
gün kaldı
Gören Ellere Oyuncaklar İncele

Gören Ellere Oyuncaklar

FIRSAT EŞİTLİĞİ OYUNCAKLARLA BAŞLAR. İhtiyacına uygun oyuncak, her çocuğun hakkıdır.

DESTEK 17.600 HEDEF 30.000
Ankara Kalkınma Ajansı
1
gün kaldı
Askıda Robotik Destek Ol

Askıda Robotik

Askıda Robotik, devlet okullarında STEM bazlı bir eğitim vererek 9-10 yaş grubunu teknoloji konusunda bilgilendirmeyi amaçlar.

DESTEK 2.700 HEDEF 27.000