Kredi kartı ile satın almış olduğum laptop borcu için yardım kampanyası düzenlemiş olmak istiyorum.

Merhaba ben Nida Şimşek, Eskişehir Teknik Üniversitesi 2. sınıf inşaat mühendisliği öğrencisiyim. Bu projeyi eğitim hayatımı sekteye uğratmaması amacıyla yarım kalan kredi borcum için oluşturdum. Lise ve üniversite hayatım boyunca her yaz farklı işlerde çalışarak eğitim masraflarımı karşıladım (isteyenlere sigorta dökümümü gönderebilirim) , burada ailemden veya herhangi bir kuruluştan hiçbir bir destek görmediğimi ayrıca belirtmek istiyorum. Evde kaldığımız bu günlerde kendimi yazılım ve kodlama alanında geliştirmeye vakit ayırdığımdan çalışarak kredi borcumu ödeyemiyorum maalesef. Pandemi sürecinde almış olduğum  laptop (borcu yaklaşık 4000 tl kaldı) için başlatmış olduğum bu projede yapmış olduğunuz her bağış için karşılığında karakalem portre, video montaj ve wordpress ile websitesi kurabilirim. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ediyorum.

Fotoğraf Galerisi
Henüz proje için resim eklenmemiştir.

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


TAKIM


Nida şimşek

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

Ankara Kalkınma Ajansı
40
gün kaldı
Bu bir Test Projesidir Destek Ol

Bu bir Test Projesidir

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

DESTEK 2 HEDEF 10.000
Ankara Kalkınma Ajansı
158
gün kaldı
PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi Destek Ol

PromoSEED Akıllı Bakteri Teknolojisi

Biyoteknolojik ürünlerimiz ile bitki büyümesi teşviği, zararlı böceklerin kontrolü ve mantar hastalıklarının engellenmesi mümkündür.

DESTEK 220 HEDEF 10.000
Ankara Kalkınma Ajansı
0
gün kaldı
ZEYTİN AĞACINA SPONSOR OLDUM İncele

ZEYTİN AĞACINA SPONSOR OLDUM

Herkesin bir zeytin ağacı olmalı

DESTEK 1.090 HEDEF 5.000