* Okumak bazen tüm dünyayı, bazen yaşadığın yeri, bazen geçmişi, bazen bugünü, bazen geleceği, bazen başkalarını, bazense kendini keşfetmektir. Bizler okuyarak okutarak bazende sadece destek olarak kurtarabiliriz bir geleceği, nasıl mı? Her kitap bir çocuğun daha verimli daha mükemmel ve daha öz güvenli bir gelecek kurmasına yardımcı olur. Özellikle çocuklarımızın ve gençlerimizin okumaya ve okutulmaya ihtiyaçları var. Bizler sadece bir kitapla bir çocuğa bir gence umut olabileceksek bunu asla esirgememeliyiz. Bizler de işte bu projeyle okumak isteyen herkese karşı destek olabilmek ve aynı zamanda onların güzel bir gelecek kurabilmelerinde ve geleceğin dehaları, mühendisleri, araştırmacıları, gazetecileri vb. olarak yetişmelerinde destek olabilmektir. Ben eminim ki her insan bir çocuğun bir gencin geleceğinde en ufakta olsa desteğinin olmasından yana asla çekinmeden destek olacaktır. Çünkü bizler o çocukların sesi olamayabiliriz ama her kitap o çocukları bir adım daha ortaya çıkaracaktır. Bizler bu yolda sadece onlara bu zorluğu aşmasında destek veren merdivenler olabiriz. Kitap hayattır, kitap yaşamdır, kitap umuttur, kitap yaşama bağlanma sebebidir, kitap insanları anlamak için bir çabadır kısacası kitap vazgeçilmezdir. Bundan dolayı hep birlikte bu projeye destek olarak bir çocuğun daha geleceğini birlikte çizebiliriz.

*Biz şuanda iki kişilik bir ekibiz ancak bu yolda bize destek olacak ve olmak isteyecek olan dostlarımızla bir topluluk halinde çalışmak istiyoruz yani ekibimizi büyüteceğiz. Amacımız ülkemizde okuyamayan, öğrenemeyen, susturulan, bataklığa sürüklenen hiçbir gencimizi ve çocuğumuzu bırakmamaktır. Onların bilgi dolu olması bizim ve toplumumuzun bilinçlenmesi anlamına gelir. Sadece sizlere bir tek sorumuz var:
BANA BİR GELECEK ÇİZMEK İSTER MİSİN?

*İhtiyaç duyduğumuz finansman miktarı 5.000 tl'dir. Bu miktarı istememizdeki sebep ise kurulacak olan platform ve bu platformda gösterilecek olan kitapların ücreti içindir.

* Yapılacak olan bağışlar sonucunda verilecek hediyenin en güzeli bir çocuğun okuması da olsa sizleri karşılıksız bırakmak istemeyeceğizdir.* Projemizin farklı ve özgün olduğunu savunuyoruz çünkü biz insanların okuyarak bilgilenmesini geleceğe karşı büyük bir umut duymalarını istiyoruz. Biz bu yolla sanal bir kütüphane kurarak insanların bu sanal ortamdan sipariş edecekleri kıtapları belli bir müddet içerisinde okuyarak sayfamıza geri teslim etmesi karşılığında yeni kitaplar alarak her türden ve her yazardan okuyabilme fırsatını yakalayacaklar.Başka nasıl sana destek olunabilir?


* Yapabilecekleri en güzel bağışlardan birisi bu projeme destek amaçlı paylaşmak ve destek toplamak olacaktır.
* Bir başka desteği de kitap bağışında bulunarak yapabilirler.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

 • fonbulucu.com İlk Destek
  2 yıl önce
  100
  Destek
  100
 • Alican Çetinkaya
  2 yıl önce
  10
  Destek
  10

TAKIM


Mehmet Emin Aydaş
Alican Çetinkaya-9387

YORUM(1)

Ahmet Aydas
Ahmet Aydas 04 Temmuz 2019

Çocuklarımızın okuması bizler için fazlasıyla önemli. Ben buna kesinlikle destek olurum.

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

Ankara Kalkınma Ajansı
5
gün kaldı
e-tercih Destek Ol

e-tercih

Ülkemizdeki üniversite/bölüm tercihlerini ücretsiz olarak ve herkesin kullanabileceği bir şekilde iyileştirmeyi amaçlayan sosyal girişim.

DESTEK 4.870 HEDEF 30.000
Ankara Kalkınma Ajansı
0
gün kaldı
Gören Ellere Oyuncaklar İncele

Gören Ellere Oyuncaklar

FIRSAT EŞİTLİĞİ OYUNCAKLARLA BAŞLAR. İhtiyacına uygun oyuncak, her çocuğun hakkıdır.

DESTEK 17.600 HEDEF 30.000
Ankara Kalkınma Ajansı
5
gün kaldı
Askıda Robotik Destek Ol

Askıda Robotik

Askıda Robotik, devlet okullarında STEM bazlı bir eğitim vererek 9-10 yaş grubunu teknoloji konusunda bilgilendirmeyi amaçlar.

DESTEK 2.700 HEDEF 27.000