Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19, küresel olarak bir sağlık krizine sebep olmasının yanı sıra ekonomiyi de derinden etkiledi. Koronavirüsün sebep olduğu ekonomik koşullardan en çok küçük işletmeler etkilemiştir. Pandemiden dolayı uygulanan kısıtlamaların ardından mikro ve küçük işletmelerinin yaşadığı en büyük sorunların başında finansmana ulaşım geliyor.Neden Desteğe İhtiyacımız Var?

 • Desteğiniz, mikro işletmelerin ekonomik faaliyetlere devam etmesine ve COVID-19 salgınının bir sonucu olarak işsizliği azaltmasına yardımcı olacaktır.
 • Desteğiniz Endonezya'daki fakir ailelerin yaşamına yardımcı olacaktır. Yemek arabasi üretimi şeklindeki sürdürülebilir ekonomik kalkınma programı, ev hanımları (aile reisi olarak) için önceliklendirilecektir.
 • Bir Yemek Arabası üretim bütçesi ancak 1,750TL.


Proje Yeri

 • Endonezya'nın başkenti Cakarta ve diğer şehirlerde bulunan mikro ve küçük işletmecilere dağtılıacaktır.
 • Yaptığımız proje Endonezya merkezli ve Küveyt Dışişleri Bakanlığın'dan akredite kazanan Aksi Cepat Tanggap (ACT) Foundation ile işbirliği yapmayı planlıyorum.


Bu proje sizinle birlikte devam edeceğiz ve bu  projeye aynı zamanda Endonezya merkezli Aksi Cepat Tanggap (ACT) Foundation tarafından destek aldım.

Ek-1 Proje Süreçleri

Sürdürülebilir ekonomik kalkınma programı olarak Yemek Arabası Üretimi şu şekilde gerçekleştirilecektir:

Ek-1 Yemek Arabası Tasarımı
Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

 • fonbulucu.com Sosyal Sorumluluk
  1 yıl önce
  1.750
  Destek
  1.750


TAKIM


Fatchul Wachid

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin