Kadınlarımızın Potansiyelleri

Holistik Yaşam ve Gastronomi Derneği
Kadınlarımızın Potansiyelleri
Beypazarı|Çamlıdere|Güdül|Kızılcahamam|Polatlı|Şereflikoçhisar
Kadınlar (1000 kişi)

Hayat, vazgeçmekle geçmemek arasında, basit bir tercih üzerine kurulur. Önemli olan, istediğimiz yola çıkma cesaretini içimizde bulma ve yılmadan o yolda ilerlemek. Anı yaşamayı, anda kalmaya yanıtımıza monte etmek, iç sesimizi duymayı ve zihnimizle uyumlu hale gelmesini hayat ritmimizi kendi ellerimize almak, farkında olmak ve bu tek şansı en iyi şekilde kullanmayı aile, eş, çocuk yetiştirmeyi konuşacağız kadın kadına...  

Dünyanın en son kişisel gelişim tekniklerinden biri olan Kahkaha Yogasıyla da konuştuklarımızı uyguluyor, duygu durumları değişimi fark ederek sevinç duygusunu, fark ettiklerini, içselleştirerek tüm yaşamlarına yansıtmalarına katkı sunacağız.

Kadınların eş olarak, Anne olarak ve birey olarak kendi potansiyellerini fark etmelerini Ailedeki yerlerini ve çocuk yetiştirirken çözüm odaklı yaşam tekniklerinin hayata geçirildiğinde, mutlu eş, mutlu anne ve mutlu kadın ve mutlu toplum olacağı düşünülerek, mutluluğun, huzurun, şefkatin, doğuşunu da doğuran kadınlarla başlamak istedik.  

Kadınların kendilerini ifade etmelerini neler yapabileceklerini keşfetmelerini görmeleri ile ilgili onlara yol arkadaşlığı yapılarak kendi potansiyellerini, bulundukları rollerle ilgili daha huzurlu ve mutlu olabilmek için kendi kaynakları neleri başarabileceklerini görmeleri amaçlanmaktadır.  

Proje eğitim şeklinde ancak interaktif olacaktır. Ulaşım ve Kadınlara verilecek küçük ikramlar ses sistemi şeklinde olup, Belediye veya Kaymakamlıklar bünyesinde düşünülmekle birimlerin kaynaklarından da yararlanılması düşünülmektedir.  

Kadınların, kendi varoluşlarını ve potansiyellerini fark etmeleri amaçlanmaktadır. Toplumun en küçük birimi olan ailenin tüm yapılanmasındaki en büyük görev kadınları düşmektedir. Kadınların özgüvenli, çözüm odaklı, sevinç duygusuyla ve sevgiyle yaklaşımlarını taze tutmalarını sağlamak amaçlanmaktadır. Amaca hizmet etmek için öncelikle ilçelerden başlayarak tüm kadınlara ulaşmak hedeflenmektedir. Kadın anne, partner, eş, bireydir. Toplumun en önemli duygusal dışavurumudur. Bütün kadınlar gülümsesin ki her yerde güller açsın.  Yorum Yazın

Ziyaretçi Sayısı : 587