Sosyal Sorumluluk Platformu İçin Proje Başvuruları Başladı


Sosyal Sorumluluk Platformu İçin Proje Başvuruları Başladı

Ankara Kalkınma Ajansı tarafından organize edilen Sosyal Sorumluluk Platformu (SSP) sosyal sorumluluk projelerine kaynak ayıran/ayırma potansiyeli olan ve doğru proje ortağını arayan şirketler/kamu kurumları/bireysel bağışçılar ile faaliyet gösterdikleri alanlarda uzmanlığa sahip ve faaliyetlerine destek arayan sivil toplum kuruluşları ile sosyal girişimler arasındaki iletişimi kolaylaştırmayı ve böylece sosyal sermayeyi güçlendirmeyi amaçlayan güçlü bir etkileşim platformudur.

 

Sivil toplum kuruluşlarının ve sosyal girişimcilerin; terör mağdurları, gaziler ve şehit yakınları, engelliler / hastalar ve aileleri, kadınlar, çocuklar/gençler, yaşlılar, göçle gelenler, işsizler, yoksullar, kırsal ve kentsel gelişim ve çevre başlıklarında proje fikirlerini gönderebilecekleri platformda, değerlendirme aşamasını geçen proje fikirlerinin filmleri, destekçi ve gönüllü adayları ile buluşturulması hedefleniyor. Projenizin bu sayede daha kapsamlı hedef gruplar tarafından tanınmasını ve desteklenmesini sağlayabilirsiniz.

 

Platformda www.sosyalsorumluluk.org.tr  adresi ile “Proje başvurusu yap” linkinden, süreçleri tamamlayarak proje başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede sosyal sermayeyi güçlendirmek için katkıda bulunabilirsiniz. Aynı şekilde, platformun internet sitesi aracılığıyla kamu ve özel sektör kuruluşları ile bireysel bağışçılar destekçi rehberini inceleyerek projelere katkıda bulunabilir, online bağışta bulunabilirler.

 

Ziyaretçi Sayısı : 1,364