Spor Engel Tanımaz


Spor Engel Tanımaz

Sosyal Sorumluluk Platformu’nda 13. Sponsorluk Anlaşması!

Sosyal Sorumluluk Platformu'nda yer alan "Spor Engel Tanımaz“ Projesi için Genç Girişim Yönetişim Derneği'nde sponsorluk imza töreni gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen sponsorluk imza törenine; Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Arif Şayık, Bizim Çocuklar Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Yönetim Sorumlusu Sibel Kancaoğlu ve proje sponsoru Genç Girişim Yönetişim Derneği (GGYD) Yönetim Kurulu Başkanı M. Nezih ALLIOĞLU ve üyeleri ile davetliler katıldı.

Sosyal Sorumluluk Platformu adına imza töreninde konuşan Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Arif Şayık; Platform’un 11 başlık altında sivil toplum kuruluşları tarafından projelendirilen çeşitli toplumsal sorunları sponsor ve gönüllüleri ile buluşturan bir yapı olduğunu, bu yapı kapsamında 13üncü sponsorluk anlaşmasının imzalanıyor olmasından büyük memnuniyet duyduğunu belirtti.

Bizim Çocuklar Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Yönetim Sorumlusu Kancaoğlu,  imza töreninde yaptığı konuşmada projelerine samimi desteklerinden ötürü Genç Girişim Yönetişim Derneği’ne ve Sosyal Sorumluluk Platformu’nun çalışmalarından dolayı Ankara Kalkınma Ajansı’na teşekkürlerini ifade etti.

Proje sponsoru GGYD Yönetim Kurulu Başkanı Allıoğlu dernek olarak sosyal sorumluluk projelerine verdikleri öneme değinerek projede yer almaktan ve destekçi olmaktan duydukları mutluluğu ifade etti.

Proje kapsamında zihinsel engelli genç bireylere yaşıtlarıyla yüzme, masa tenisi, atletizm, bisiklet gibi çeşitli aktiviteler yaptırarak, sporun birleştirici etkisiyle her iki grup arasında birlik ve beraberlik olgusunun oluşturulması hedefleniyor.

Ziyaretçi Sayısı : 263